Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ALe ja nie mowie o terrorze, w cenie OKOŁO 200td jest kilka shiny.
avatar
A do zbijania nie trzeba nawet shiny Blastoise, Steelix, Kabutops, Tyranitar można nawet połapać Sudowoodo jak ktoś cierpliwy.
avatar
Nie wspominając o respach Charizardów (ten po klucz na mutant zarda) tam za zbicie 1 respa jest od 1900-2000 esencji ognia.
avatar
Jak nie da rady uzbierać skoro ja tak robiłem. Zarobiłem na 4 trzeba tylko chcieć. Poza tym 120 lvl na tylpho to żaden problem przy zarobku.
avatar
Wszyscy się uparli na terrora... fakt, jest świetny ale są jeszcze takie shiny jak: Maroon Sandslash, Solar Hypno, Emerald Marowak, Metal Steelix, Shiny Seadra, Shiny Kingler, Shiny Farfetchd. A to tylko te "niezbyt drogie" shiny pasujące (mniej lub bardziej) pod exp na pokemonach ognistych.
avatar
Na 120lvlu na pierwsze shiny? To chyba musiałbyś biegać gdzieś typowo pod zarobek, bo na thyplo do tego lvla nie da rady ok. 200td uzbierać (a to dopiero 1 shiny).
avatar
Ithu: tak do 120 bez shiny. A na 120 powinny znaleźć się pieniążki na pierwsze shiny, z tych nie najdroższych, a do 200 ten terror i 2-3 kolejne się kupi.
avatar
Druid nie pajacuj.
avatar
W sumie fakt, że można, ale ktoś by musiał przeprowadzić przez abry Duży uśmiech
avatar
Blastoise, Skarmory, Venusaur, Meganium od 90lvl do 200lvl można nimi expić na Premium1 na ziemnych pokach. No, ale fakt trzeba być wytrwałym, ale jest taka możliwość.
avatar
Może przeprowadza tajne badanie DNA pokemonów, więc musi je trzymać w odpowiedniej temperaturze.
avatar
Ale mozna miec 55 shiny w domku (ithuriel trzyma je w lodowkach)
avatar
Ten Ithu to tylko brzydkim tonem pisze, warna mu! xDxDxD
avatar
Nie da się nosić 55 shiny, można max 6, więc to jest komplet xD
avatar
Chesd, co do grania bez wydawania złotówki to zależy co masz na myśli, uzbieranie samemu na ewentualne shiny czy exp bez shiny poków? Jeśli opcja nr 2 to nikt nie twierdzi, że to niemożliwe, po prostu będzie to dość długa "przygoda".
avatar
Do kompletu to ci brakuje aż 55 shiny
avatar
Ja gram bez wydania złotówki, kompletnie nie wiedziałem o co chodzi w tym otsie, a teraz mam mewę i prawie komplet shiny. Konto założone miesiąc temu.
avatar
Kto tu płacze, że gra jest trudna? Chyba chcecie, żeby Wam udowodnić, że da się od 8 do 200 grać bez wydawania ani złotówki.
avatar
Reset? To powiedz to twojemu koledze ktorego nicku nie bede pisal, ze straci wszystko co zakupil za realne pieniadze.
avatar
Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że serwer tak nie wyglądał, było sporo bugów. Teraz zostało ich raczej mało.