Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jak była moda z pokemon go graczy było jeszcze więcej, ale to wiadomo, że tylko na chwilę.
avatar
Tego Ci nie powiem od samego początku tej nie grałem, ale jak zaczynałem to było bardzo dużo ludzi. Tak po 50 widywałem cały czas.
avatar
Ile tutaj osob zazwyczaj gra na starcie edycji?
avatar
Oczywiście żaden reset nie jest planowany, ale dążymy do tego, aby wszystko było zrobione jak najlepiej.
avatar
Lepiej najpierw poprawić, a potem ewentualnie myśleć o resecie, niż teraz zrobić reset i za rok być znowu w takiej samej sytuacji ("NIE ma to jak utrudniac serwer po roku istnienia")
avatar
Serwer w tym momencie nadal nie jest dobrze zbalansowany - reset w tym momencie sprawiłby jedynie, że część graczy by się zabijała prześcigając w topce, a część graczy długo grających by odeszła. A biorąc pod uwagę, że balans jest słaby - za rok znowu było by to samo.
avatar
Ok dzięki, już przekazuje.
avatar
Jak sie oglada czyjegos casta to widac pod jego hp (nad postacia) pasek z lvlem, a jak zabije jakiegos potworka to on znika xD
avatar
Radziłbym pierw zapoznać się ze zmianami potem wypowiadać. Trochę więcej zaufania.
avatar
Pod jaki resp były robione i zostały dostosowane?
avatar
Tak co zostało zmienione w tych pokemonach?
avatar
trochę zaponzo na te zmiany moim zdaniem
avatar
Pytasz gdzie jest logika to odpowiedz sobie na te pytania. Skoro coś jest zmieniane najwyraźniej było źle. Zamiast gadać jak to źle to rusz się i przetestuj zmiany.
avatar
Ale kto ?
avatar
Za moich czasów legendy nie miały żadnego balansu i nie było możliwości handlu, ale dobra.
avatar
Ciekawe co ja mam powiedzieć za moich czasów najlepszy resp to były ogniste premka1, potem po update, na który czekałem 2 lata hitmonlee i tak expiłem 4 postacie do 200 i nie narzekam.
avatar
Nie ma to jak gadać głupoty nie mając pojęcia o balansie czy zmianach.
avatar
NIE ma to jak utrudniac serwer po 4 latach istnienia xd Gdzie tu logika ? Reset postaci i wtedy równe szanse
avatar
Plusa dajesz poprzez naciśnięcie "LIKE".
avatar
nadal to ma buga i jest na dole okienko gdzie tego normalnie nie widac Duży uśmiech