Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Czy naprawdę tak ciężko dać jakieś info co z tymi roślinkami w strefie VIP ? Nie interesuje mnie dlaczego są zamknięte tylko na jak długo? Wymagacie od nas informacji a ja od 2 dni wale głową w ścianę tam i dalej cichosza Smutny
avatar
33 osoby online
avatar
Niee to juz dyskusja byla Duży uśmiech
avatar
Ja wted byłem zalogowany w grze i widziałem ten komunikat, wydaje mi się, że to było zaraz to tej wiadomości.
avatar
Druid to juz po banie bylo
avatar
Że mała to wiem xD Bym sobie przeliczył ile ptaków na 1 kamień xd
avatar
Nie mam pojęcia, jakaś mała jest
avatar
Koszmarze, jaka jest dokładnie szansa na błyszczący kamień z ptaka Zapdosa?
avatar
@Yomana zgaduję, że za ten tekst typu "bo oni do czegoś doszli, a nie tak jak Ty", ale tylko zgaduję xD
avatar
Wsm sam nie wiem za co xD Elveresa sie spytaj Język
avatar
Nie w virtualboxie, zwykły sandboxie xd
avatar
Jak ktoś chce sobie stawiać w virtualboxie to jego sprawa, to jest stworzone po to, żeby było ciężko to wykryć. natomiast ogólnie jestem wyznania, że jak coś ma być zabronione regulaminem, to lepiej też utrudnić wykonywanie tego w normalnych warunkach.
avatar
Mój temat w offtop został skasowany bo? Zapytać normalnie o inny server nie mogę?
avatar
A za co masz bana?
avatar
Koszmarze Senny, i tak nie zabezpieczysz np. piaskownicy, więc to chyba nie ma sensu, zwłaszcza, że jeśli ktoś odpali MC, to np. Eliares go zbanuje i sprawa wyjaśniona xd
avatar
To bedzie ten unban ?xd
avatar
Blaziken ma to samo
avatar
Nightmare Atak (mass kick) pokemona Snubbull jest zbugowany graficznie - ten pokemon to maly rozowy piesek a gdy uzyje tego ataku to jest grafika hitmanole
avatar
Widzę, że mutant to kernelowa nazwa na mutexy, człowiek wiecznie się czegoś nowego uczy Oczko W takim razie pewnie pomyślę o lepszym zabezpieczeniu Język
avatar