Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Pokermaster upss... dlatego, że aktualizowałem forum :/
avatar
Safarri balle, ktore wygladaja jak zielone bobki xD
avatar
Tak, w szczegolnosci balle, kamienie evo i blyski xD
avatar
dobre grafiki? z ktorej strony? Te nowe grafiki zjadaja te stare bez popitki.
avatar
A po co zmieniac dobre grafiki do ktorych kazdy sie przyzwyczail na jakies gorsze?
avatar
@Nightmare Dlaczego nie mogę usuwać komentarzy pod swoim postem?
avatar
Balle to kwestia dorzucenia kilku grafik by to uzupełnić bo wątpię ze nie istnieją. Patrz a ja nie mam jakoś problemu z rozróżnianiem tych kamieni
avatar
A jak maja sie podobac balle ktore inaczej wygladaja po zlapaniua a inaczej puste?Juz nie mowie o kamieniach i blyszczakach, ktore wszystkie wygladaja podobnie...
avatar
Nightmare nie sluchaj go, on cale zycie z kupa w plecaku chodzil i teraz kazda kupa mu sie podoba xD
avatar
a kiedy stare grafiki balli i kamieni evo? Język
avatar
Coś czuję, że przez kilka dni będą wyłączone płatności paypal xD
avatar
Panie Nightmare czemu 8 dolarow to wiecej niz 10 dolarow xD?
avatar
Killer ustrzelony
avatar
Egi wracaj przepraszam Cię Duży uśmiech
avatar
Tylko niekompetentni ludzie nie mają żadnych zasad i nie są obiektywni.Tak niestety jest i będzie.To co ja kupie czy zarobie, to jest nic przykładowo przy tym, co nie kompetentny Adm rozda za darmo byle komu.Moje granice irytacji i tolerancji przekroczyły już dawno normę.
avatar
bo przeciez teraz go nie ma
avatar
najprostrze rozwiazanie problemu ale przynajmniej normalne i trzeba cos od siebie dac by miec. Teraz to nawet gamesa nie ma wiec Ci ktorzy dostali outa jak byl czesto online to mozna powiedziec ze maja unikatowe stroje dla wybranych
avatar
A można było je do npc od oufitów dorzucić za jakiś grubszy hajs i wszystko byłoby uczciwie.
avatar
Wyobraźcie sobie, że dla przykładu Convertos kupuje sobie vipa za powiedzmy 50zl bo podoba mu się ten outfit i przychodzi dla przykładu taki Awenasa do gamesa i prosi go o ten sam outfit a on mu go daje za darmo. Czy Convertos będzie wtedy zadowolony? Tak, chodzi tu o zasady. Ja zawsze bylem, jestem i będę za tym, że jeśli chcesz coś mieć to sam to osiągnij
avatar
Hehe,@Davinowi chodzi raczej o zasady, ale faktycznie przesadził tutaj trochę, bo brzmiało to jak osąd tych osób, które nie są temu winne.Jest to raczej niekompetencja tej tej osoby, która porozdawała je bezsensownie i bez konkretnego powodu,faworyzując przy tym niektóre osoby.Nie będąc przy tym obiektywnym i absurdalnie to tłumacząc.Nie mówiąc o innych przewinieniach,naginaniu czy raczej łamaniu regulaminu i nadużywaniu swoich uprawnień.