Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Wlasnie nie lubie gownianego wygladu i nie podobaja mi sie te male brazowozielone gowienka Oczko Poprzednie wygladaly przynajmniej na bogato. Juz nie bede wspominal, ze w poradnikach, na stronie itp sa stare grafiki, a to moze latwo zmylic nowych graczy Uśmiech
avatar
pelni*
avatar
@Tarble bo to sa grafiki prawie w polni odwzorowane z anime.
avatar
Kanopus jak dla cb cos takiego jak SFB wyglada jak tandeta Duży uśmiech to widze lubisz gowniany wyglad ich Duży uśmiech a te sa super i przypominaja mi nawet poczesci troche te sfb z bajki Duży uśmiech
avatar
Jestem za, błyszczące kamienie można by przywrócić na stary wygląd, do obecnego wyglądu kamieni można się przyzwyczaić td wyglądają jak wyglądają jedynie centy wyglądają jak by były sporo warte i te invisible jest trochę kijowe bo widać pokemona
avatar
Błyszczące Kamienie obecnie są bardzo brzydkie.
avatar
wtedy Konopus nie bylo mozliwosci wyboru, dlatego nikt nie pisal
avatar
Tak wiec najlepszym rozwiazaniem bedzie przywrocic te grafiki na poprzednie, wtedy nikt nie pisal, ze sa brzydkie itp Język
avatar
1. Kamienie evolucji - nie wygladaja one niestety zbyt ladnie i sa dosyc mylace jezeli mamy ich duzo w plecaku(chodzi o ich kolory). Przyklad: kamienie ognia wygladaja jak kamienie pioruna, kamienie uderzenia wygladaja jak kamienie ognia, kamienie pioruna wygladaja jak hmm... kamienie trucizny? (bo sa zielonego koloru) Kamienie dusz, wody i lody wygladaja dosyc podobnie i jest to troche mylace. Blyszczace kamienie teraz wygladaja jak kamienie evo... a tak fajnie wygladaly wczesniej... 2. Balle - tutaj wystarczy spojrzec na saffari balls, wygladaja one teraz biednie i brzydko, nie to co wczesniej - ladne i bogato zdobione Język Kolejnym powodem sa balle z pokemonami i grafikami rzucania - one pozostaly tak jak bylo to przed tym update, wiec teraz nie pasuje jedno do drugiego.
avatar
Z resztą Nightmare już się wypowiedział i zrobi jak uważa. @Kanapkus skończ męczyć dupę
avatar
@Konopus Te "tandetne kamienie" o ktorych mowisz to odwzorowanie graficzne z anime a wiec coz moze bardziej pasowac do pokemonow? ta kupa co byla wczesniej?
avatar
@Tarble Wbij poki xD
avatar
jak te sfb sa piekne
avatar
Tandetnie to wygladaja kamienie evo bo sa mylece pod wzgledem wygladu, nie wspominajac juz o wygladzie saffari XD
avatar
Zawaliste grafy a takie sfb mi sie kojarzy juz skads Duży uśmiech i sa bardzo ladne bo te stare wygladaly tandetnie
avatar
Który quest halloween?
avatar
zrobilem caly quest halloween i nie dostalem nowego outfitu ;c
avatar
wcale bo jedyny masz problem xd
avatar
To kiedy przywrocisz poprzednie grafikii balli i kamieni? Smutny
avatar
Nightmare potrzebuje cie na sekunde, mozna ts ? Język