Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Wiedzieliście, że długość ciała stonogi murowej może osiągnąć nawet 18mm? :o
avatar
oki czekam
avatar
osadnik będzie dopiero po 12:10 Oczko
avatar
Osadnik wejdz do gry i poczekaj na mnie chwile bo mam aktualizacje systemu
avatar
Ktoś też ma taki cyrk, że mu sie czasami okienko ze skillami poka kurczy i musi przewijać żeby widzieć ile czasu zostało do użycia? ;c
avatar
Ktos na sprzedanie ma emki,bixy i onyxy?
avatar
To chyba tyle odemnie na ten moment
avatar
@Aleksandroovsk Wiem że robisz ten cyrk tylko dlatego aby pozbyć się zagrożenia z licytacji i tym samym odegrać się na swoim wrogu. Już nie raz mówiłem że jak Ci się coś nie podoba w tej licytacji to udziału brać nie musisz i nie rób żadnych dymów na tym chacie tylko licytuj jak Ci zależy na wygranej
avatar
Ta chyba tylko po to zeby zrobic nazlosc xD
avatar
Jak nie on, to ja bym przelicytował, nie wiem po co ten puacz mode
avatar
Pokermaster , a ty co powiesz na ten temat ?? Wsumie wiadomo dla cb liczy sie tylko kasa a nie gra uczciwa
avatar
Po za tym to stefan musi napisac a nie ze ktos daje ssa z jego tekstem... jak takie cos sie zaliczy to pozdrowienia dla tego co to robi za glupote..
avatar
Stefan ty sie nie odzywaj xD bo masz bana i nie powinienes sie liczyc to inni za cb musza liytowac
avatar
Podbijam do 2500td, Patrosie ty nie masz co się udzielać ze względu na twoje liczne przekręty które skutkowały permami ;P
avatar
Sell unown !!
avatar
Stefan chce dalej licytowac mimo ze ma bana bez sensu... o ile mi wiadomo to licytacja jest na forum nie w grze
avatar
Pokermaster proszony o zalogowanie sie do gry Uśmiech
avatar
to niezle dymy xD
avatar
Sam wczoraj mówiłeś żeby dodać nową zasadę i co ty próbujesz teraz mi wmówić?
avatar
Nic nie było moim wymysłem