Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@p2mateo Z pokemonów typu Normal
avatar
@Nightmare Zniknął NPC Elfik ten od sprzedawania świątecznych dekoracji Uśmiech prosiłbym o dodanie go w trybie natychmaistowym, gdyż niektórzy gracze dekorują jeszcze swój domek na konkurs Uśmiech
avatar
Witam ! Mam pytanko z jakich pokemonow moze wypasc kamien duszy ?
avatar
@Nightmare Gracz po tym jak wykonał misje dla profesora Oaka zostaje przez niego namaszczony jakimiś olejkami i upoważniony do przekraczania magicznych barier co za tym idzie uczestniczenia w ostatniej misji na legend boxa. Ten quest jest tak specyficzny, że potrzebna jest pomoc osób trzecich by go wykonać.Nawet osoby, które nie odebrały nagrody za quest podlegają pod ten punkt regulaminu ponieważ chcą "pomagać" innym w queście wyłącznie w celu wzbogacenia się. Ten regulamin jest chyba dla wszystkich i można to też tak zinterpretować Uśmiech A kto tu będzie pamiętał o jakiś bugach dawno i nieprawda Duży uśmiech
avatar
"chce być kimś na serwerze" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
avatar
One miały pomóc uruchomić lbox w przypadku zbyt małej ilości graczy i to był ten "przywilej" do którego garstka została uprawniona. Natomiast w sytuacji Stefana z tego co zrozumiałem to jest postać, na której po prostu nie wykonał on jeszcze lboxa.
avatar
Kiedyś był bug i lboxy dawał Egi, przez co postacie po wykonaniu lboxa dalej mogły brać w nim udział. Poprawiliśmy to i większości osób dostęp został zabrany poza kilkoma osobami, które były tymi wyznaczonymi upoważnionymi osobami.
avatar
Jak wszystko co robił Elvis - chciał dobrze a wyszło po mojemu xD
avatar
@123654 Zgodnie z informacjami uzyskanymi od Głównego Administratora - Właściciela Servera, punkt ten nie dotyczy postaci ktore nie mają ukończonego tego questu. Co za tym idzie mój drobny biznesik nie narusza zasad regulaminu Serce
avatar
@123654 Jakbyś kiedyś potrzebował pomocy w interpretacji regulaminu to chętnie pomogę. W tym punkcie jaki przedstawiłeś żaden gracz nie może od Ciebie wymagać zapłaty za pomoc w queście na Legend Box, a wszystkie osoby mające dostęp do uczestniczenia w queście i nie łamiące innych punktów regulaminu są automatycznie upoważnione do pomocy Oczko
avatar
@123654 ten punkt regulaminu dotyczy jedynie "upoważnionych osób" ja do nich się nie zaliczam :3
avatar
@123654 nie ładnie tak fałsować regulamin XD
avatar
potrzebuje 1 os na lboxa pisac do smoker i bomberek
avatar
...
avatar
@Pokelolek <3
avatar
jutro ktoś chetny 10 LB
avatar
lecimy na lboxa
avatar
potrzebuje osobe na lboxa pisac do smoker albo bomberek
avatar
potrzebuje osobe na lboxa
avatar
ktos 22 legend box bez opłaty poprostu czy Dziś wogle ?