Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Można warna dla Gracza o Nicku : Krzychu gdyż blokuje respa articuno i nie może zrespić się legenda
avatar
stefek ale z boxa mam xd
avatar
@Thcs Wystarczyłoby, aby zrobił testowy serwer dla takiej mini ekipki z tsa co siedzimy. I byśmy mu pomogli. A zresztą wszystko będzie ustalane z tego co pisałem z nim. Bo Night akurat jest rozsądny i też widzi, że trzeba podjąć jakieś działania
avatar
@Pokelolek tak, tylko że on nie da dla osób nieznajomych dostępu do serwera aby go roz**** albo coś w tym stylu a tak to robi sobie to po woli
avatar
@hexaplls miales zlapac. Uśmiech
avatar
ma ktos moze na sell lboxa?
avatar
stefan ile dasz za laprasa bez podpisu? Język
avatar
@Ithuriel Albo zrobic poprostu konferencje graczy z NIghtem i przemówić mu do rozsądku, Aby oddał serwer pod opieke paru osób które się tym serwerem naprawde zajmą. A on się będzie przyglądał z góry czy serwer idzie w dobrą strone. Bo w aktualnym stanie to naprawde troche lipa
avatar
Ale jak będziemy truć, to też nic nie da. Po prostu trzeba zamknąć tego serva w ch** i będzie spokój, w obecnej formie tylko wstyd jest.
avatar
póki*
avatar
@Shirochime ogólnie update miał być we wrześniu potem przenieśli na święta więc pytam bo wszystko coś ucichło a puki nie będziemy mu truć to nie będzie nic robić
avatar
Pytajcie o rzeczy realne, to tak na przyszłość.
avatar
Co się tak niecierpliwisz? Wielkanoc już niedługo xD
avatar
@Thcs na święta
avatar
@Nightmare a update kiedy ?
avatar
Biedny Elf.. już pewnie nawet do pakowania prezentów się nie nadaje Smutny
avatar
Znalazłem go z odmrożonymi kończynami w kanałach pod snow point ¯\_(ツ)_/¯
avatar
Może na myśl o tym że Mikołaj utknął na Wyspach Lodowych poszedł go szukać?
avatar
A to Elfik sprytny
avatar
Już jest, nicpoń