Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Pokelolek Jak nie ma sensu ? Odgrzewany kotlet z tamtego roku + brak jakiejkolwiek informacji, że prezenty będą potrzebne do czegoś innego niż tylko ten quest u mikołaja. Chłopaki mają racje poświęcili jak Ja mnóstwo czasu na grę i chcieliby od czasu do czasu żeby ktoś nas czymś zaskoczył Smutny I nie chodzi mi o to że nagle w połowie eventu pojawi się NPC co będzie rozdawał jakieś vipy czy inne dziadostwo w zamian za prezenty bo to już też znamy, a expić na takich lvl nie ma po co co fabuła gry została z rok albo i więcej w tyle.
avatar
Obstawianie czegoś z góry to widze mocna strona.
avatar
Nie ma sensu zbierac prezentow skoro one sa tylko potrzebne do questa u Mikolaja Uśmiech
avatar
aż się zadławiłem Duży uśmiech
avatar
Ithuriel zobaczysz ^^
avatar
Że tak kulturalnie zapytam: na ch**?
avatar
Zbierajcie prezenty Oczko
avatar
#ZmianyIncomming XD
avatar
Że serwerek ruszy i sie rozwinie. Przy dobrych wiatrach XD
avatar
Powiem wam. Że mówcie co chcecie. Ale ja nic teraz nie będę sie udzielał. A kiedyś zobaczycie ;D
avatar
Reset pomoże, bo zakończę swoją grę tutaj. @"Stefan Krol Zydowski" Robię w miarę chęci.
avatar
@Ithuriel, doskonale Cie rozumiem, ale nic na to nie poradzisz. A do rozsądku im nie przemówisz. Tutaj, to już nawet reset nie pomoże niestety, ponieważ było by jeszcze gorzej. Ale kasa z przelewów płynie, a smsa nie wyślesz, więc po co cokolwiek robić Duży uśmiech
avatar
Masowo skupuje Giss Balle!
avatar
Ale to dalej nie będzie gra tylko dalsze wegetowanie...
avatar
@Ithuriel jak sie nudzisz po zalogowaniu to rób rankingi xd taka propo
avatar
A jeśli już mam być "zazdrosny" (a raczej wkur...), to jedynie o to, że właśnie dzięki takim ten server stoi i muszę się tu męczyć, bo w trakcie "edycji" nie chce odpuszczać.
avatar
Stanie w pc ciężko nazwać graniem.
avatar
Ale o co mam być zazdrosny? O to, że ktos mam wywalone w serva, bo naiwni przelewy wysyłają i tak? Nie rozśmieszaj mnie nawet.
avatar
@nexti to przecież tłumaczy wszystko.
avatar
no i co ithuriel zazdrosny jesteś czy co? po co wgle takie pie.... gadanie ze nie ma update jak i tak tu gracie...