Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
prawda*
avatar
@ Ithurel, Nightmare jest włścicielem serwera, tworzy sobie grupkę ludzi do pomocy i to jest naturalne. W pracy w rl pracodawca też ma ludzi do pewnych zadań i nie musi być wszedzie pradwa? A błędy (cyrki) zdarzają się wszędzie i tylko głupi się na nich nie uczy.
avatar
@Czesia A moim skromnym zdaniem, tamte cyrki powinny dać do zrozumienia, że trzeba samemu dupę ruszyć a nie rozdawać zbędne rangi na głównym.
avatar
a według mnie Łejni będzie więcej bocić niż dotychczas
avatar
@Shany masz najwiecej "lajkow" na sb Duży uśmiech
avatar
Pewne cyrki o których piszesz były potrzebne, by więcej nie dopuszczać do pewnych wydarzeń. Jeśli Wayne dostał [CM] to znaczy, że nie bez przyczyny tak się stało. Moim skromnym zdaniem Wayne nie będzie odwlał dziadostwa bo to nie ten typ człowieka.
avatar
Zaufanie zaufaniem, ale lepiej zapobiegać dziadostwu niż później je naprawiać
avatar
To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Patrząc na ostatnie cyrki, które się tutaj odstawiały, to lepiej nie szastać tymi uprawnieniami. Od "pomocy" przy servie od strony technicznej jest server testowy, więc po co na głównym komuś ranga wyżej niż Tutor?
avatar
Ciezka sprawa, jest z tym wszystkim. Moze i mnie poniosla zlosc. Obrazilem Wayniego zamiast z nim pogadac. Przeprszam kolege wayniego i przepraszam za zamieszanie
avatar
Waynego znam długo i nigdy nie miał skłonności do okradania kogoś, te wasze oskarżenia są bezpodstawne i głupie. Ogarnijcie się w końcu ludzie bo to jakie Wayne ma chęci pomocy tutaj to nikt nie doceni, a potraficie tylko na niego naskakiwać bez sensu...
avatar
sell shiny charizard 130 lvl TYLKO200TD i areodactyl z boxa 130LVL
avatar
Bo jego argumenty były wręcz śmieszne i usunął
avatar
Czemu znikła ankieta? xD
avatar
jak?
avatar
Dobra Night, naprawiłem se to sam xD
avatar
ja to nawet chyba selam domek XDDDDDDDDDDDD
avatar
Night i jak z tą moją minimapą ?
avatar
Kanopus nie oceniaj innych swoją miarą!
avatar
avatar
i nikogo nie kicknol by sprzedac swoj towar