Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Nightmare do północy Szczęśliwy
avatar
@Ithuriel Wzajemnie Duży uśmiech
avatar
No i byłbym zapomniał. W tym nowym roku życze wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz resetu.
avatar
Tak jak osa napisał byłoby najlepiej i potwórzę tutaj to co mu pisałem na priv. Albo w końcu ruszycie swoje leniwe 4 litery do roboty albo lootanie prezentów zniszczy server na amen.
avatar
@Nightmare do konca tego tygodnia tj. do 6 stycznia włącznie mysle, ze byloby dobrze Uśmiech
avatar
@Nightmare Myślę, że optymalnie event powinien trwać do czasu aż zostanie wprowadzony update Uśmiech
avatar
Szczęśliwego nowego roku miśki <3
avatar
To ostatnio w halloween był długi event, zawsze były krótsze. A uważacie, że do kiedy byłoby optymalnie?
avatar
@Nightmare nie ma problemu @Rakkeri ja zbieram 4k dziennie wiec jest juz 12k
avatar
Strasznie krotko ;/ o wiele za krotko ;( i wez tu czlowieku w te pare dni nazbieraj te 15k prezentow na tego vipa Uśmiech
avatar
Event potrwa do 3. stycznia (czyli 4. stycznia o 5:00)
avatar
Nightmare jak coś to możesz sprawdzić to co Ci napisałem na pw i daj znać czy to o to chodziło Duży uśmiechD
avatar
XD
avatar
Boga*
avatar
Wojtek, nie moge zdradzic ich tozsamosci gdyz reka bog moze mnie za to dosiegnac Duży uśmiech
avatar
Dawid, a coz to za osoby? Duży uśmiech
avatar
Wojtek powiem Ci więcej. Sa tu osoby ktore niedawno wrocily do zywych naszego kochanego swiata pxg a znaja sie bardziej na anatomii niz nie jeden lekarz po studiach
avatar
Anatomia na serwerze widze idzie pelna parą Duży uśmiech
avatar
12 lat jedno piwo i o jedno za dużo już mu piszą xD
avatar
ja widze w tobie potencjal @nexti nikt nie jest tak dokladny jak Ty