Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Ithuriel Ale to smieszne ze np taki wayna lapie w 33 inni po 100-150 a ja tyle i nic
avatar
Synek, według pani matematyki wychodzi ok 715 sfb,także jeszcze trochę. Tak, wiem, że to się tak nie liczy bo za każdym razem jest te 0,14% a nie, ze wywalisz 715 ub i masz pewniaka (to tak dla czepialskich dopisuje)
avatar
Heniek nie poddawaj sie :V
avatar
400 balli i absol nie wchodzi .... zalosne ....
avatar
Ale nauczyłem się już przy okazji dark abry, że zagadkowe zadania same w sobie są dodatkową zagadką.
avatar
Akurat z tymi zębami to sam obstawiałem, że to te z ognistych.
avatar
ahh te problemy xddd
avatar
Tobie sie duzo rzeczy wydaje (konsola admina na tsie). Lepiej napisze bezposrednio do nighta
avatar
@Kanopus wydaje mi się że tylko ty popełniłeś ten błąd :o
avatar
18:46 Szaman Tomcio: Potrzeba 500 smoczych łusek, 100 zębów i 50 szponów.
avatar
Proponuj poprawic ten dialog, bo potrzebne są smocze zęby a nie zwykłe.. zwykle to leca z ognistych, wprowadza tylko to w blad
avatar
@Shany ostatnio jak na nim bylem to pisalem ci nawet na handlu ze jak chcesz to moge zejsc xD bo tak gęsto relogales miedzy postkami ze nie mialem jak cie zlapac
avatar
Pewnie męża/żonę łapie żeby rodzinka w komplecie była Duży uśmiech
avatar
a ty czemu zajmujesz absola jak juz zlapales ;x
avatar
@Patros po co ci 2 konta na forum :o tak tylko z ciekaowsci pytam Język
avatar
@Kanopus, Nie dostajesz outfitu, lecz system zapisuje że masz wykonany quest i to powoduje, że po zanurkowaniu zamiast speedu 250 masz 750.. Uśmiech
avatar
Sprzedam LEGEND BOXA za punkty premium! pw
avatar
Niestety nie jest, chyba że napiszę coś do sprawdzania tego na stronie ovh
avatar
Jak taka informacja jest wiadoma wcześniej to można ja podawać jednak przed tą 17:40 a nie w trakcie awarii Oczko dziękuję.
avatar
Jakoś od 17:40 przez godzinę może być problem z lagami/niedostepnością serwera - w serwerowni robią coś z routerami Oczko