Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Kanopus 100% true tylko szkoda że inni tego nie widzą a co do cb Patros jestem zawiedziona ....
avatar
Nie po to ktos caly czas gra, poswieca swoj czas, expi, zbiera karty itp itp zeby teraz w ciagu jednego kliknieca stracic wszystko nad czym tyle sie meczyl. Resety sa potrzebne na serwerach pvp gdzie po jakims czasie sa zbyt duze rozbieznosci lvlowe i gildie nie maja sie z kim bic. Ten serv jest servem typowo rpg, wiec jaki to by mialo sens? Skoro ktos chce grac od poczatku to niech sobie zrobi nowego chara i bedzie mial efekt resetu, i kazdy bedzie zadowolony Duży uśmiech
avatar
Stare dobre czasy, każdy je wspomina bo to był najlepszy okres gry Uśmiech pzdr
avatar
Reset !! xD nie ma nic lepszego od początku serwera xD
avatar
Tylko proszę nie wciskać innym choroby o tym resecie bo to jest idiotyczne ,skoro tak bardzo zależy wam na graniu od nowa to w czym problem zrobić postać od nowa ....
avatar
Carisimo Życzę miłego czekania
avatar
Z przyjemnością bym zagrał od początku, jak pewnie większość osób
avatar
@"Inoue Orihime" na ten reset to ja nawet czekam.
avatar
Potem nie dziwota że jest malo ludzi skoro taki Rak i kilka osób plotą bzdury o jakimś resecie który nie będzie miał miejsca BRAWO !!!!!
avatar
XD
avatar
Reset, jak ja go ku*** nienawidzę. yyy NA NIEGO CZEKAM
avatar
Rakkeri co ty masz z tym resetem dalej nie dotarło do cb że jest opcja zrobienia nowej postaci .....
avatar
Śmieszek xD
avatar
@Kanopus Nightmare nie ma teraz czasu na zajmowanie sie naprawianiem lootu kart, gdyz iz poniewaz z tego co nam wszystkim wiadomo ma wazniejsze rzeczy do roboty, bo pracuje nad updatem czyt. "Lugia Quest", ktory ma sie pojawic na swieta zaraz po resecie serwera i przy starcie nowej edycji Uśmiech
avatar
Night, pw, dalej ten loot kart nie dziala xD
avatar
ktos idzie na lboxa ?
avatar
primal diagal go go
avatar
.
avatar
ja tez xD
avatar
Pokemon druid to mi wszystkie sfb oddaje bo wie, ze ja potrzebuje xD