Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie wiem czy to wszystko dobrze rozumuje i ogarniam, bo z mojego punktu widzenia wyglada to mniej wiecej tak, ze obecny swiat i obecna edycja po prostu upadnie bo wszyscy zaczna grac na drugim swiecie. Skoro ta edycja co jest teraz nie bedzie rozwijana i nie bedzie wprowadzanych zmian to nie ma tam sensu dalej expic niz do 300 i na tym sie konczy cala fabula z questami Uśmiech Natomiast wychodzi na to, ze na drugiej edycji czyli 2 swiecie bedzie sie opalca grac bo to tak jakby reset byl ze zaczynasz od nowa i beda wszystkie questy ktore byly na 1 edycji i dodatkowo serwer bedzie rozwijany i beda wprowadzane zmiany to wychodzi na to ze na drugiej edycji sie bedzie oplacalo grac bo 1 zginie smiercia naturalna bo kazdy gracz chce zmiany by cos sie dzialo Uśmiech
avatar
Kupie mew/mewtwo bez podpisu
avatar
Siuśka i bez tego jest Bohaterką PxG Duży uśmiech
avatar
@Czesia Ja myślę, że to właściwy czas żeby Siuśka wzięła sprawy w swoje łapki Duży uśmiech
avatar
Chciałabym być Boharetem PxG ale się na tym kompletnie nie znam (a szkoda) Oczko Ithu, może Ty nim zostaniesz? Oczko
avatar
O jeszcze zapomniałem to wypadałoby aby ktoś z Panów przejmujących władze napisał do panienki Inoue chyba wiadomo o co chodzi Oczko
avatar
No ja się zgłaszam do oceniania waszych postępów, prac i trzymam kciuki Oczko (do końca maja chce mieć pełna listę ludzi kto rządzi i kto za co odpowiada) <3 Dobranoc.
avatar
Spokojnie. Prace już trwają od +/- 1 miesiąca. Pare osób pracowało w incognito =D ;P Jeśli ktoś chce pomagać lub zaoferować pomoc. Piszcie mi na priv co moglibyście robić / Czym byście się zajmowali. Miłego Wieczoru
avatar
to macie dużo czasu żeby zadowolić wszystkich.
avatar
no zanim na nowym dojdą do tego etapu co ja jestem tu teraz to już całkiem osiwieje.
avatar
@osadnik Dobra będzie ale nie na tyle co nowy Duży uśmiech
avatar
Musi być rozwijany bo was zwolnię tam wszystkich !
avatar
Tylko, że ten stary nie będzie rozwijany ;p
avatar
Napisał przecież. Nowy świat będzie. A wy tam dalej będziecie mieć ten stary
avatar
@Nightmare Nie róbcie resetu bo foch. Niech sobie młodzi grają na nowym,a my stare pryki będziemy czekać na quest na LugieOczko #JakresetTonieGram
avatar
No kozaczek było xD
avatar
Dzięki Night za te wszystkie lata <3
avatar
Taki mam zamiar Oczko
avatar
No to grubo... ludzie robmy cos z tym !! Ja tez pomoge jak bede mogl...
avatar
O ile się dogadacie i będą =)