Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
VV Idealne Podsumowanie xD
avatar
Myśle że ta nutka podsumuje to co się dzieje z pokexgames miłego słuchania Uśmiech - https://www.youtube.com/watch?v=IM9PEspQdgk
avatar
Skoro ktoś otwarcie pisze, że na głównym zmian nie będzie tylko na jakimś drugim, który pewnie nawet nie wypali (nie żebym źle życzył), no to nie da się na to nie zareagować.
avatar
Duży uśmiech
avatar
No to może źle zinterpretowałem. Nvm w takim razie :
avatar
A ktoś się tu spina?
avatar
A ktoś się tu o coś spina?
avatar
Powiem tak. Nie spinajcie się bo na razie nie będzie nikt mi pomagał poza 3 technikami i jednym pomocniku. Jedyne co ktoś mi może pomóc to z mapą ktoś może się pobawić i po jakimś czasie testerów będę pewnie potrzebował do balansów i testowania nowości
avatar
Więc niżej chodziło mi o wywalczenie "resetu" (kompletnego końca white) i nic więcej, skoro nie mamy tu czego szukać, to chce się od tego odciąć raz na zawsze.
avatar
@Czesia No właśnie nie, na nowym nie zamierzam, bo z nightem dogadać się w kwestii czegokolwiek byłoby czymś niemożliwym (weź go złap gdzieś) a servera oddawać nie oddaje, także ja na pewno na jego konto przy "nowym" świecie nie zamierzam. Tutaj sam napisał, że zmian nie będzie, więc sprawę mamy jasną.
avatar
@osadnik Miałem na myśli offline na amen a nie tam jakieś resety.
avatar
@Ithu, zatem rozumiem, że będziesz prężnie działał na miano "Bochatera PxG" na nowym serwerze u boku Polelolka? Mądra decyzja, zatem działaj sobie spokojnie a my bedziemy czekać na efekty Uśmiech
avatar
@Ithuriel resetu nie będzie mam to na piśmie <> https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...nie+edycji
avatar
To już wole wywalczyć "reset" na white. Bez updatów ten server i tak nie ma sensu żadnego.
avatar
@Ithu, wybór pozostawiam Tobie Uśmiech
avatar
@Czesia Ale, że "bohaterem" której/którego servera/edycji?
avatar
@Pokelolek No i super działajcie sobie spokojnie lepiej zrobić coś porządnie a nie poprawiać co chwilkę Uśmiech A Nighta i tak nie wypuszczę dopóki questu na Lugie nie doda <3
avatar
Owszem troche pracy będzie. Ale druga edycja nie wystartuje póki nie będę miał gotowych 3 regionów oraz map do nich + całą fabułę i balans. Na razie rozmyślamy nad systemem LVL u pokemonów oraz na mnożnikach lvlowych. Bo drugi świat nie będzie miał już takiego expa jak stary. Mnożniki LVLA będą zmniejszone lekko. System pewnie legend też zmienimy i będzie to całkiem inaczej zrobione niż teraz. Że wbijasz 200 robisz LB i nowe konto
avatar
Ja tam nie będę grał na nowym świecie Uśmiech A czy ten nie będzie rozwijany to jeszcze nie wiadomo. Zresztą zanim ten nowy ruszy to jeszcze daleka droga i wiele pracy przed chłopakami.
avatar
White dead i tyle [*]