Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@osadnik Mądrość to moja jedna z nielicznych cech i zalet Uśmiech Posiadam ich o wiele wiecej Duży uśmiech
avatar
@Rakkeri Nie bądź taki mądry. Dobrze?
avatar
Czesia <3 dasz sie dzisiaj troche poczarowac? Duży uśmiech
avatar
@Rakkeri mądry wie, kiedy skończyć Uśmiech
avatar
widze ze gadka sie wam juz wyczerpala, kurcze to nie dobrze bo bylo tak milo ;*
avatar
tyle komplementow na raz od was Duży uśmiech slodziaki ;* tez was kocham misie pysie wy moje <3
avatar
Tylko ze ja nie pisze nigdzie o kumplach tym ze ktos ma lub nie ... bo w grzy sie nie gra z nimi wiec to logiczne ... ale skoro wedlug cb to jest plapka to ja wspolczuje juz twoim bliskim sie uzerac czaly czas z takim wrzodem na dupie jak TY... Dzieki
avatar
Po prostu Cię olał i tyle zrozum to Rakk ....
avatar
Dobra Heniek zakończmy już pisanie z tym randomem bo serio on juz powoli nie wie co piszę a to jego stawianie plusków przy swojej każdej wypowiedzi utwierdza mnie w fakcie że on jest chory umysłowo i ma wymyślonych przyjaciół i wiesz teraz pewnie gadaja do niego XD
avatar
wpadl Henryk we wlasna pulapke xD
avatar
" skoro nic nie wiesz o mnie poza tym co w grze sie dowiedziales" jakie to dwuznaczne xd niby moglbym powiedziec to samo
avatar
@Rakkeri mocne slowa skoro nic nie wiesz o mnie poza tym co w grze sie dowiedziales xD ale ok uwazaj sb co chcesz Duży uśmiech bo i tak twoje zdanie mi lata kolo czterech liter xD
avatar
Tak i sam sobie stawiasz plusiki przy wypowiedziach to bardzo ciekawe pewnie duchy lub halucynacje XD
avatar
Ale lubie jak sie nakrecacie bo mnie motywujecie do dzialania Duży uśmiech zapodajcie jeszcze cos bo chetnie sie posmieje Duży uśmiech
avatar
No wiesz Heniu, roznica miedzy nami jest taka ze ja tych kumpli posiadam w przeciwienstwie do ciebie ;*
avatar
Niestety Rakkuś los jest mściwy jak ty innym tak inni tobie
avatar
i odezwal sie ten co nie wolal kiedys kumpli by kogos cisnac xDDD
avatar
XD
avatar
Uuu.. mocne slowa xD zebrali sie we dwojke i mnie atakuja xD ide do mamy Smutny
avatar
Tak sobie tłumacz głąbie XD