Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Egi Priv
avatar
@510585 Tylko, że Ty robiłeś takie zaczepki już wcześniej wobec innych gracz (przykład Heniek) nie mając ku temu żadnych podstaw, bo nic Ci nie zrobił. Prosty przykład szukania atencji w internecie, popularny wśród młodzieży. Jak już chcesz zabłysnąć, to może nie próbuj obrażania, bo nic nie osiągniesz
avatar
Bo tylko ty expisz po 500 lvlu
avatar
@Rakkeri twój poziom jest "duzo wyzszy
avatar
Tutaj ponizej macie przyklad wlasnie takiej osoby xD
avatar
dlatego ide spac xD i moze wymysl cos kreatywniejszego xD
avatar
@Rakkeri dobra dobra dobra twoje teksty sa takie nudne xD
avatar
¯\_(ン)_/¯
avatar
Zreszta te tanie i marne teksty tych cwiecgraczy mnie nie ruszaja bo szukaja atencji w necie xD
avatar
aż mnie ząb przestał boleć.
avatar
Duży uśmiech
avatar
Nie jeden tutaj probuje sie na mnie wybic i zrobic kariere poprzez obelgi w kierunku mnie z zazdrosci, ale ze moj poziom jest duzo wyzszy od innych to skutecznie ich gasze Uśmiech
avatar
Ale jak obrażają gracza Rakkeri już ci nie przeszkadza? Rozumiem że dla Ciebie to już poziom wyżej?
avatar
gimba to stan umysłu, nie pisałem nic o gimnazjum panie z cyferkami. Zabłysnąć to Ty próbujesz przy każdym poście w tematach i sb ale średnio Ci to idzie bo nikogo już nie śmieszą takie dziecinne zaczepki i żenujące teksty w celu popisania się.
avatar
Pitochu, za czasów tych „starszych” tez nie było gimnazjów, wiec wcale nie jesteś taki stary. Oczko
avatar
Masz racje
avatar
@510585 dla twojej wiedzy do gimnazjum jeszce jest ... do zakonczenia obecnego roku szkolnego ale inteligenty cyfrmen jak zawsze wszystko wie lepiej ...
avatar
@510585 ale my starsi dalej uwazamy dzieci w wieku 13-16 lat za gimbe... tak bylo jest i bedzie haha
avatar
@Davin, jak już tak chcesz zabłysnąć to poczytaj książki, prasę lub pogadaj z ludźmi. Dla twojej wiadomości: nie ma już gimnazjów! Może to czas wyjść z domu?
avatar
@Thcs nie doczekam sie xD jutro pogadamy jak sie uda xD