Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No proszę nie dość że robi z sb gwiazde na tym serwerze to jeszcze na dodatek ocenia ludzi jak debil,ty nwwet mnie nie nzasz idioto od tego zacznijmy a po drugie sam jesteś zrypany psychicznie co widać po twoich wszystkich wpisach jakie tu nabazgrałeś klawiaturą Duży uśmiech
avatar
Jak już wyciągasz coś na kogoś bądź konsekwentny... Nie trzeba się wysilać, wystarczy wejść w twój post o quest na outfit. Krytykujesz tam każdego kto ma odmienne zdanie na ten temat.
avatar
Ona jest irytujaca od samego pcozatku gry, bo potrafi tylko obrazac i nic wiecej xd ma cos z glowka xD
avatar
@510585 Inoue juz taka jest, ze jest slaba psychicznie i mysli ciagle ze jest atakowana, ona po prostu nie wytrzymuje presji i pisze jakies glupoty xD
avatar
Dobra adwokat ciszej tam Duży uśmiech
avatar
Wiecznie widzisz same czarne scenariusze razem z swoim pionkiem 510585 Duży uśmiech
avatar
Pięknie! Odrazu tak ofensywnie? Inoue może to ja nie potrafię czytać ale nie widzę aby Rakkeri cię obraził, za to ty wyskakujesz na niego z obelgami. I to jest ten wasz wysoki poziom?
avatar
A chwileczke pomagasz coś w tym udzielasz się bo jak na razie tylko pierdzielisz i nic nie robisz Uśmiech
avatar
Za to ty robisz cos sensownego i ten projekt ciagniesz juz ponad meisiac a dalej z niego nic nie wyszlo xd
avatar
Zazdrościsz że się prujesz bo cb nikt nie kocha Duży uśmiech?
avatar
Rakkeri moje sparwy osobiste to nie twoja sprawa i uwirez pajacu że wszystko jest na dobrej drodzę
avatar
A Davin co do was ma absolutną racje bo nic sensownego nie robicie tylko irytujecie ludzi w necie taka prawda
avatar
"Jestem zakochana, znalazlam swoja milosc i z tego powodu porzucam projekt i nie bede grac juz od czerwca" cos to chyba ci ta milosc nie wypalila xd ale nie ma sie co dziwic, spojrz na siebie i swoje zachowanie haha xD
avatar
I jeszcze jedno Rakkeri zazdrościsz Heniowi że jest lepszy od cb w łapaniu dlatego go nasladujesz jak imbecyl ?
avatar
Rakkeri i 510585 to dwa stany umysłu które myślą że jak będą pisać takie bzdury to ktoś zwróci na nich uwage, wasza dwójka cały czas udowadnia że potrzebujecie pilnego kontaktu z dobrym psychiatrą .
avatar
z Dabinem to nawet nie ma sensu gadac bo on sam nie wie co gada xD jedyne co mozna zauwazyc to ze wchodzi Heniom i innym w tylek dlatego ich tak broni, a wie ze sa winni xD
avatar
Davin, i kto tu kogo prowokuje? A może to jest ten przejaw dorosłego zachowania?
avatar
09:27 Do łapania Snorlax użyto: 30x ultra ball. Pozdrawiam Heniutka- fiutka xD
avatar
@Rakkeri Ty to lepiej nic nie mow bo pierdzielisz jak potluczony, ewentualnie jestes pod wplywem i nie wiesz co piszesz, a piszesz same glupoty
avatar
@510585 a co ma twoje żałosne zachowanie wspólnego z Rakkerim bo nie rozumiem? Myślisz pewnie ze ja bronie Henka? Nie, nie bronie go bo nie muszę. On sobie poradzi bez mojej pomocy. Mnie przeszkadza twoje gimbusiarskie zachowanie, a Rakkeri raczej obraza ich a nie na odwrót.