Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Rakkeri:09:27 Do łapania Snorlax użyto: 30x ultra ball. Pozdrawiam Heniutka- fiutka xD
avatar
to na tyrki expic tez isc nie moge bo ose nasladuje?
avatar
poszedlem sobie podropic kamienie duszy i przy okazji zlapalem snorlaxa i ze kogos od razu nasladuje xd
avatar
Taki jestes? a co ty o mnie wiesz? nic nie wiesz a sie wypowiadasz xD smieszy mnie to
avatar
Respy sa dla wszystkich xd nie ma czegos takiego jak zajety resp lub prywatny kogos xD
avatar
A kogo ja niby gnebie? xD ktos czuje sie przeze mnie przesladowany? zly Rakkeri oprawca ucisnionych xD
avatar
Przykład nasladowanie Henia
avatar
Tak tylko że ja nie gnębie ludzi na serwie jak ty latając im jak wredna menda po respie tylko ty z zemsty bo taki jesteś z zazdrości zrobisz wszystko
avatar
Jesli wychodzisz z zalozeniem jakiegos pomyslu i checia zrobienia i zrealizowania go juz z gory jestes wskazana na krytyke czyli musisz sie spodziewac tego ze beda nie tylko glosy za ale takze i przeciw. a ty widac ze z przeciwami sie nie godzisz tylko od razu zaczynasz orbazac
avatar
Moj pomysl ktory zostal zamieszczony w dziale propozycje doczekal sie realizacji xd twoj natomiast nie i nigdy to nie nastapi xd niebo a ziemia xd nie ma co porownywac
avatar
Jakoś nigdy nie widziałam byś podszedł do czegos pozytywnie tylko krytyka i same czarne scenariusze
avatar
Ty wszystko krytykujesz tylko swojego nie bo przeciez jak ty to twierdisz twoje jst najlepsze a to gówno prawda Duży uśmiech
avatar
Mysli sobie ze wszyscy beda ja chwalic i pochwalac za pomysl ktory jest beznadziejny i nigdy nie dojdzie do skutku
avatar
Jesli ktos skrytykuje pomysl Inoue to ona od razu wyjezdza z oblegami i obraza xd ona nie potrafi inaczej bo szybko sie denerwuje i ma zryta psychike
avatar
eh ten zrypany Rakk ;c
avatar
Znając życie pewnie nie
avatar
510585 ty to chyba jako piesek Rakka no nie ?? dba o cb Duży uśmiech ?
avatar
Czyli nie wnosisz nic poza paroma obelgami. Jedyny poziom jaki tu widzę to poziom podłogi. Może faktycznie nic nie pisz skoro masz takie problemy napisać coś sensownego.
avatar
To tyle w temacie jesli chodzi o was
avatar
Ale ja mam gzieś wasze stany umysłowe jesteście zrypani psychicznie i taka jest prawda