Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Narka pajacyki
avatar
Nie chcesz dalej dyskutowac bo juz sie pogubilas w tym wszystkim i braklo ci argumentow bo wiesz dobrze ze nie masz racji tylko brniesz w zaparte
avatar
Dokładnie, nie widzę abyśmy to My mieli problemy z opanowaniem gniewu.
avatar
Czyli jednak nie masz zamairu iść się leczyć twoja sprawa z czasem będzie gorzej żeby nie było że nie mowiłam Duży uśmiech
avatar
Troche pohamuj sie ze swoimi slowami Uśmiech
avatar
Jedynie kto tutaj sie nadaje do leczenia to ty Inoue Uśmiech
avatar
Lepiej się zastanówcie nad tym
avatar
Dobra 510585 nie rób z sb ofiary bo nia nie jesteś podobnie jak Rakk nadajecie się tylko do leczenia psychiatrycznego i to tyle a czy tak zrobicie to już wasza sprawa im poźniej się zglosicie do lekarza tym będzie gorzej
avatar
wql twoje argumenty sa bezpodstawne i sama nie wiesz co mowisz xd
avatar
i ja nikomu nie szkodze bo sam sobie gram dla przyjemnosci xd
avatar
Inoue nie ma to jak wytykać konus obrażanie graczy, a poniżej samemu bezpodstawnie go obrażać. Smutny
avatar
Mnie poznali? nikt mnie nie poznal xd bo nikt o mnie nic nie wie xd
avatar
Ale co ja będę z tobą dyskutować ty masz swoj świat i nikt Ci tego nie wytlumaczy tylko dobre tabletki i psychiatra w co tez wątpie XD
avatar
Ciebie poznali i to z tej prawdziwej strony bo ja nikomu tutaj nie szkodzę jak szkodnik tylko ty i co najgorsze tym się jeszcze tym podniecasz jak psychol Duży uśmiech
avatar
wy ciagle mnie atakujecie obrazajac, wiec ja jestem tutaj ofiara i sie bronie xD
avatar
No ty ciagle mnie wyzywasz xD ale to zle o tobie swiadczy i ludzie sie juz na tobie poznali jaka jestes xD
avatar
No i jeszcze wyzywać a podobnoś to cb każdy wyzywa a tu proszę
avatar
Pozdrowic moge sobie kazdego bo mam do tego prawo Uśmiech
avatar
Jesteś żałosny
avatar
A to co to jest niby gratulacje za jego wysiłek?