Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie
avatar
A Ty się za taką uważasz?
avatar
Już nam je zabierasz, z reszta nie jesteś obiektywna osoba.
avatar
Zabiorę wam prawa głosu.
avatar
A co jeśli odmówimy?
avatar
@Egiliam wreszcie niech sie ktos za to wezmnie bo masakra co tu sie dzieje xD
avatar
@Egiliam ja już zakończyłem, najlepszym wyjściem będzie jeszcze usunięcie tego spamu z sb
avatar
Jeśli "wasza trójka" nie ma nic wartościowego do dodania, to proszę o ew. kontynuowanie rozmowy na PW, a nie w każdym możliwym wątku/temacie/sb/kartce/zeszycie/arkuszu/dokumencie itp.
avatar
Forum* i jak już wspominałem koniec rozmowy ja co miałem napisać napisałem więc jeśli ty masz dalej jakieś spiny pisz na priv a nie spamisz tylko w tematach lub na shoutboxie
avatar
Kogo obwiniam, napisał do Rakkeri odpowiada 510585 w jego imieniu pierwsza myśl przychodząca do głowy? To że ma multikonto na foru.
avatar
I poproś tu administracje o pomoc...
avatar
Zazdrości ci Rakkeri, bo jego nikt nie lubi pewnie.
avatar
Irytuje mnie jego zachowanie bo zachowuje sie gorzej jak dziecko xd obwinia kogos bezpodstawnie o cos xD
avatar
:wojna:
avatar
@Thcs to po co gadasz, ze mam multikonta? wydaje ci sie ze postradales rozumy, a tak naprawde nic nie wiesz Uśmiech
avatar
@510585 bo jest tak slabe najwyrazniej xD
avatar
Mi twoja postać nie potrzebna jeśli jej nie chcesz to usuń postacie.
avatar
No nikt go nie chce. Smutny
avatar
@510585 znowu podajesz passy ... a) Zakazane jest ujawnianie danych do swojego konta osobom trzecim (zwlaszcza hasla i nazwy konta). Serwer pokexgames.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za przejecie lub utrate konta. a i tak nikt ci go nie zakosil jeszcze xD
avatar
Możesz sprawdzić jak mi nie ufasz.