Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ale w sumie koniec będzie najlepszy
avatar
Bo śmiać mi się chce jak czytam coś takiego
avatar
mnie tez ale Ithu ciagnie dalej
avatar
Nie ma, ale w.e, może faktycznie skonczmy to, nie chce mi sie juz tego czytac, znudzilo mnie to
avatar
Ludzie nie robcie guwnoburzy ....
avatar
No czemu slabo? skoro od innych nie wprowadzaja to czemu mieliby twoje wprowadzic ma to chyba sens no nie?
avatar
Ale jak napisałeś propozycje w których miałeś same negatywne komentarze (bo 1 niezdecydowany a nawet 2) to słabo teraz wystawiać się na tego co proponował a później z braku argumentów rzucać ze inni proponowali to ja nie muszę xD
avatar
Po to pisać żeby wykazać samemu odrobinę chęci, tylko nie propozycjami na zasadzie "dodajcie questa na to i tamto".
avatar
takze trzymajcie sie cieplutko
avatar
ale ja juz nie chce tego ciagnac dalej bo beda sie kolejne osoby dolaczac i tak do wieczora bedzie
avatar
ale on juz dawno poszedl a ta rozmowa na dziwne tory zaczyna zbaczac
avatar
jak ktos oparzy sie od ognia to wiesz ze ogien parzy nie musisz sam tego sprawdzac, a mi chodzilo tylko o to ze Thc kazal mi pisac nowe propozycje i probowalem mu uswiadomic ze to bez sensu
avatar
Skoro jestesmy ludzmi myslacymi to jak wiedzialem ze od innych propozycje nie sa dodawane to po co mialem pisac swoich jeszcze wiecej?
avatar
No nie wyjasniles
avatar
Wyjasnilem to potem przeciez
avatar
No widocznie trzeba, skoro sam to robisz
avatar
bedziemy sie za slowka lapac? Duży uśmiech
avatar
widzisz "pisałem" czy pisaliśmy?
avatar
@Thcs pisałem propozycje wiele razy w dziale propozycji i wszystko zostało olane więc mi nie pisz zebym propozycje qesta dawał bo sie osmieszasz teraz
avatar
"To ty pierw piszesz o sobie, że dałeś wiele propozycji, które skończyły się na 2, w których każdy komentarz jest negatywny, a teraz przytaczasz inne osoby"