Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@siwek Mi nie jest potrzebna funkcja tworzenia itemów a nie będę specjalnie wołać Nighta albo Egiego aby postawili znak
avatar
od dzisaj ma byc znak w dp ze jest event a nie !!!!
avatar
Ahoj misiaki! Szukam fajnego domku w Saffron. Dajcie znać czy coś macie!
avatar
a ja mam ja gdzies i to czy siedzi na artku czy nie, to nie jej prywatny spawn Język
avatar
No nic trzeba czekać na event i outfit Duży uśmiech
avatar
Eli siedzi na kompie w tyg godzinę dziennie bo nie ma w porównaniu do Ciebie czasu siedzieć całymi dniami i loocić karty. Napisałem to ja bo ona Ci nie odpowie a wiesz dlaczego? ma Cie gdzieś, nie jesteś tak interesujący jak sam uważasz i proszę nie próbuj na sile komuś dopiec bo to słabo wygląda i nie bardzo Ci to wychodzi
avatar
no i co w tym złego?
avatar
tak, zazdroszcze elianie, ze loci legendarne karty ponad rok xD
avatar
tak uciekaj Uśmiech to lubisz najbardziej Język Narobić zamieszania i zniknąć. I teraz już wiem, że to Ty wszystkim zazdrościsz. I bardzo mnie to cieszy Duży uśmiech
avatar
Udanego weekendu zycze Język
avatar
Osadniczku, jego racja nasz spokój. Olać gościa to chyba najlepsze wyjście
avatar
przeciez to nie ja wyszedlem z inicjatywa zaby zakazac wbijania komys na legendy czyt. prywatyzowanie respow Język
avatar
no Ty i kto?
avatar
Miłośnicy prywatyzowania respów sa wsrod nas Język
avatar
@Kanopus O matko przecież Czesia ma już wszystkie karty dawno to czego ma zazdrościć? Eli postanowiła sobie, że sama wszystkie chce wydropić (nawet nie chce kupić) Nie wiem co Ty tam pijesz ćpasz po nocach, ale zmień dilera....
avatar
Zero zainteresowania z mojej strony
avatar
jak lotne kolejna karte to wysle Ci screena ze specjalna dedykacja Język
avatar
Kanopus nie rób z siebie durnia większego, niż...
avatar
sciska do tego stopnia, ze chcieliscie zabronic wbijania na respa legend (prywatyzowanie spawnow) Język
avatar
Lol