Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
jakim cudem ty masz storage z questa ustawione
avatar
Skad ten outfit Catcher? Bo zauwazylem teraz ze go posiadam Duży uśmiech
avatar
I to by było na tyle.
avatar
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
avatar
@Kanopus dodane brakujące legendy na chwilę obecną
avatar
a co do taskow u bonusa to tylko nowe potwory bedzie mial do zaoferowania czy jakas dodatkowa nagroda tez?
avatar
a powinno byc w tym tamecie, bo wlasnie od tego on jest Oczko https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=2712
avatar
@Kanopus wszystko co zostało dodane/zmienione masz w tematach
avatar
Tylko quest zostal dodany czy jeszcze cos lub jakas inna zmiana?
avatar
Dobry
avatar
@osadnik Dobry Wieczór
avatar
dobranoc.
avatar
a jak ktoś mnie zna to wie, że słowny jestem Oczko
avatar
nie złamałem ani jednego punktu regulaminu cytując ten fragment piosenki. I dlatego obiecuję, że jeżeli znowu to zostanie skasowane to usuwam konto i znikam na amen.
avatar
podalem Ci wlasnie te punkty ktore zlamales i dlatego pewnie zostaly usuniete Język
avatar
i Ty nie jesteś od tego żeby tu tłumaczyć dlaczego tamto było skasowane.
avatar
bo znowu płacz.
avatar
to po co znowu placzesz i wypisujesz te punkty regulaminu?
avatar
przeciez nawet nikomu tego tekstu nie zglaszalem, ze by zostal usuniety, wiec nie wiem do kogo te pretensje w tym momencie skierowane sa
avatar
jeśli Cię boli tekst piosenki, który dana osoba sobie akurat słucha i napisze sobie na sb to albo robisz z siebie świętą krowe albo masz coś pomieszane w głowie. ŚMIESZY mnie to totalnie.