Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Dobra nie to podmieniłem wczoraj już powinno być info o 19:15 że pojawiła się dynia
avatar
@Kanopus a info było o której że dynia najechała lavender?
avatar
a dynia miala byc podobno o 19 45 a pojawila sie o 19 15 xd
avatar
@Kanopus od jutra
avatar
thcs nie trzeba wymieniac , uzyje sobie je bo i tak mialem kupowac w is
avatar
te boxy za dynie mozna juz wymieniac czy dalej zbugowane?xd
avatar
to bledny przyklad, bo gdyby bylo tak jak mowisz to z boxa1 lecialyby co chwile togepi tak jak spearowy xd
avatar
@Kanopus tak, tylko w pliku nie ma ile % jest na jakiego poka więc dałem taki przykład
avatar
Thcs, nie wiem, tak mi napisali. ale z tym ze kazdy pok ma taka sama szanse na drop z boxa to juz nieprawda Język
avatar
@pitoch jutro albo dziś po 22 wejdę i wymienię Ci te blyszczaki na boxy
avatar
@Kanopus w plikach mam że szansa na drop karty to 10% więc nie wiem czy pliki kłamią
avatar
@pitoch sprawdzę pewnie źle id itemow
avatar
no mi tak napisał szanowny Pan Elveres swego czasu współwłaściciel (jak sam o sobie pisał).
avatar
a osadnik pisal ze 5% na karte jest xd
avatar
bo gdyby tak bylo to nie lecialyby z co 3 boxa spearowy a togepi by kazdy wywalal w depo xD
avatar
Thcs, przeciez nie kazdy pokemon ma taka sama szanse na wydropienie z boxa
avatar
i to uczucie kiedy chciales boxy dostales blyszczace ktore mozna wylootac sobie na spokojnie Smutny
avatar
zamiast dostac boxy 1 bierze ilosc dyn za 5 blyskow
avatar
ale zbugowane macie te wymienianie dyn , piszesz mu pokebox 2 za 840 dyn , piszesz tak , a dostajesz kamienie blyszczace.....
avatar
@Duocrash już Ci pisałem, załóżmy że jest 75 poków w boxie 2 więc masz szansę 1/75 że wypadnie dany pok i jeśli ten pok ma kartę masz 10% szans że akurat ją dostaniesz