Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Bo sobie nie przypominam i każdy to potwierdzi
avatar
Doda? przeciez ja juz duzo propozycji napisalem i nic jak do tej pory nie zostalo dodane? ps. to nie tu dodalas tylko naxerek/night
avatar
A czy ja mam komplet legend i czy je używam takie pytanie ?
avatar
jak dostaniesz komplet legend to tez wytlumaczysz sie innym, ze to do testow a nie do gry? xD
avatar
Duży uśmiech
avatar
Niech Kanopuysik teraz cos doda do gry od siebie
avatar
Z racji tego iż Pan Kanopus ma problemy o projekt nie bd się już strała o nic poniewż jak to Pan Kanopus twierdzi jest to faworyzacja.....
avatar
no plakac sie chce jak support niszczy ten serwer i faworyzuje ^^
avatar
płacz dalej Cry Cry ;...(
avatar
i nic nie robie bo nawet nie ma sensu Język skoro i tak dostaje sie to po znajomosci za free xD
avatar
Duży uśmiech
avatar
Twoja sprawa co ty robisz mnie się chwalić nie musisz
avatar
nie, dlatego usunalem poradnik na outfit. a ty dalej sie chwal jaki to wielki projekt zrobilas wymyslajac npcka ktory daje nagrode po oddaniu mu itemkow Język
avatar
pomagasz coś tutaj ?
avatar
Gówno robisz i jeszcze narzekasz to dla cb ten facepalm
avatar
tu coraz mniej rzeczy juz ma swoja wartosc, rankingi juz nie maja wartosci, outfity tez stracily, to teraz czekac na itemy Oczko
avatar
to ja tez poprosze jakis OUTFIT DO TESTOW XDDD by sobie w nim pochodzic <facepalm>
avatar
Na twoim miejscu Kanopus polecałabym się zastanowić nad tym co piszesz ponieważ outfit wybrałam do testów a nie do zabawy.....
avatar
#KOLESIOSTWO
avatar
night powinien zresetowac outfity i dac calkowyty zakaz rozdawania outfitow, bo te questy nie maja juz sensu, tak jak wiele rzeczy tutaj