Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Duo to nie kłótnie po prostu trzeba wytłumaczyć panu Kanopusikowi że on nie ma 3 latek jak dziecko i musi miec wszystko to co inni ....
avatar
Podziwiam o tej godzinie się kłócić
avatar
swoje sie nasprzeczalem i zrobilem na tym serwerze
avatar
mnie zreszta juz nie interesuje ten serwer praktycznie wiec niech sie dzieje co chce
avatar
tzn że inni tez powinni mnie krytykować
avatar
Kanopus czy ty serio musisz z sb robić ...... już nawet nie bede pisała .... , i dlaczego to robisz oczywiście że na złość bo sam nie masz
avatar
jedno i drugie jest slabe tak samo
avatar
dac jednej osobie a wszystkim to roznica, nie sadzisz?
avatar
boli mnie to ze wgl sa rozdawane, i teraz nie maja one juz zadnej wartosci niestety, wiec na marne robic questy na outfity Oczko
avatar
a to tu Cie boli. Jakbyś tez dostal to nie byloby problemu xD czemu mnie to nie dziwi Duży uśmiech
avatar
XD no to niezłe czary
avatar
sh electrode zamiast rollout zamienia sie w raichu Duży uśmiech
avatar
Davin 100% true ale ja tam się nie bede nim przejmowała ponieważ on ewidentnie próbuje zrobić komuś na złość tym bardziej że jak on sam latał z outfitem podajże mewtwo to wtedy nie widział faworyzacji w tym a ja tylko dlatego że potrzebuje go do testów to niby jestem faworyzowana XD
avatar
Znalazłem śmiesznego buga z sh electrode
avatar
no wlasnie, on rozdawal wszystkim (co tez bylo zle), ale jeszcze gorsza rzecza jest rozdawanie tylko swoim znajomym/wybrancom Oczko
avatar
Konopus jak mapper rodzawal wszystkim outy i to ja sie odzywałem na forum czemu doszlo do takiej sytuacji to latales jak inni rozdanym outem i siedziales cichutko, a teraz nagle placzesz ze outy rozdaja, ze kolesiostwo xD? niech zyje hipokryzja!
avatar
Duży uśmiech
avatar
Udało mi się naprawić wejście na kartę graficzną Duży uśmiech można grać <3
avatar
ou
avatar
Duży uśmiech