Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
tylko co z tego jak i tak bede rozdawane inne outfity za free
avatar
co do pomysłu Ithuriela z npc i outfitami, ciekawe Duży uśmiech
avatar
przechścij lalke #kolesiostwo, nie będzie lalka Mikołaja tylko lalka Kolesiostwa
avatar
potrzebna do udekorowania domku Duży uśmiech
avatar
Witam, czy lalka mikołaja jest do czegoś potrzebna czy to tylko ozdoba?
avatar
Takie rozdawanie za "free" mija się z jakimkolwiek celem. Albo są eventy z których można je dostać albo otwarcie niech się pojawi post na forum/stronie "chcesz outfita? pisz a będzie Ci dany", bo te 2 opcje trochę się kłócą ze sobą. Tyle ode mnie. #emerytura
avatar
Zawsze można dorzucić kilka outfitów do npc, który aktualnie sprzedaje biznesmena/elite trenera/atletę (czy jak on tam się nazywa). Tylko nie za jakieś drobniaki, kilka td wyłożył to nie żaden problem.No a te lepsze zostawić na questy.
avatar
no i co, zmienię raz czy 2, wyjaśnij mi dokładnie o co Ci w tym momencie chodzi bo już przestaję Cię rozumieć jeśli masz ból dupy o to że Inoue dostała outfit a ty nie to napisz to wprost a nie robisz jakieś podchody.
avatar
w takim razie po co robic quest na 1 outfit i gracze maja sie meczyc by go wykonac skoro moga napisac do cb i za darmo wybrac sobie jaki tylko zechca? xD
avatar
@Kanopus outfitow jest ponad 600 dla graczy skoro wszystkie miałbym będzie ponad 300 questów chciałoby Ci się robić 300 questów specjalnie po outfity a potem szukać w nich aby jeden wybrać ?
avatar
i wlasnie dlatego questy na outfity nie maja juz sensu i tracily jakakolwiek wartosc skoro mozna dostawac je za free
avatar
Kanopus ja to Cię nie rozumiem, dlaczego po prostu nie poprosisz mnie o jakiś outfit Inoue poprosiła i dostała a że chce zrobić do niego questa to tylko jest dodatkowy +
avatar
no kolesiostwo, teraz tylko czekac az beda pokemony rozdawane do 'testow" xD
avatar
Wspierajmy osoby, które czują się ofiarami... ą ą ą
avatar
#kolesiostwo
avatar
#kolesiostwo
avatar
Przynajmniej sie przyznales <brawo> rozdawaj dalej po znajomosci #kolesiostwo "Nie podoba Ci się to co robię ? Napisz do Nighta i Egiego tyle w temacie a co do outfitów mogę dawać komu chcę."
avatar
muty*
avatar
"od razu mogę warnowac zamiast jak dotychczas dawać tylko warny" ze jak? xD xD xD
avatar
Pamietaj Ino, psy szczekaja a karawana jedzie dalej Oczko Rób swoje i nie przejmuj sie opiniami innych, pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia