Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
I dlaczego na głównej stronie nie ma zakładki gildie ???
avatar
Musiałam zapytać XD i kit że dostane bana XD
avatar
Rakkeri dlaczego stawiasz sobie plusiki przy każdej swojej wypowiedzi ??
avatar
Haha Duży uśmiech
avatar
Elvis, łej ar ju?
avatar
Jak ten regulamin napisał Elveres xD czy coś więcej trzeba dodawać?
avatar
Inoue zalecam dokladne czytanie ze zrozumieniem. A patrosowi by przestal klamac bo to podchodzj pod oszustwo administracji i wcale bym sie nie zdziwil jakby cie Egi ukaral jakims banem.
avatar
Patros 12 grudnia napisales na sb ze nie masz wbitego jeszcze 200 wiec nie zrobisz lb. Wiec od jakich 2 tygodni masz ten 200? Klamiesz i tyle bo nawet sam nie wiesz co piszesz xd
avatar
Czego mnie to nie dziwi ze ktos pokroju Inoue nie zrozumial co sie pisze. Ja nie szukam ekipy na legend boxa wiec nie musze spelniac regulaminu dotyczacego odpalania tego questa. Dotarlo? Szczerze watpie.
avatar
Od ponad 2 tyg szukam ludzi xD ale mam też inne obowiązki i nie zawsze mogę wejść xD
avatar
A regulamin mowi, ze administracja moze odpalic LB jesli nie bedziesz mogl znalezc ekipy przez 2 tyga nie jak dlugo masz postac z 200lvlem
avatar
Mam postać od 2 tygodni ponad na 200 dla tw informacji xD
avatar
Bo szczerze wątpie Duży uśmiech
avatar
Rakkeri "nie spelniasz regulaminu." a przepraszam ty go spełniasz ?
avatar
What??? XD
avatar
Patros z twoich wczesniejszych wypowiedzi na sb wynika, że nie uplynely jeszcze 2 tygodnie od wbicia lvla i zbierania ekipy. Tak z przykroscia zostaje poinformowany ze zadne odpalenie lb ze strony administracji sie nie odbedzie gdyz nie spelniasz regulaminu.
avatar
Ktoś legend box ??? Ważne
avatar
Panie Egilliam, można prosić o odpalenie Legend Boxa ?? Bo nie można znaleźć teamu
avatar
Ktoś legend box teraz ??
avatar
Problem jakiś ?? xD