Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No postaram się na 21 być
avatar
patros jutro 0 21 lboxa ?
avatar
A coś takiego tu kiedykolwiek istniało?
avatar
może mi ktoś wytłumaczyć znaczenie słowa "konsekwencje" albo "sprawiedliwość"? bo stety albo niestety nigdzie nie moge ich tutaj znalezc Smutny
avatar
Wiec mowisz przyjacielu ze jestem wspanialy i naukochanszy i kazdy mnie poznal z tej strony? Bardzo mi milo z tego powodu ^^. To dla mnie ogromny komplement ;p ale nie wchodz mi juz tak w tylek ;p nie lubie lizusostwa ;p
avatar
@Rakkeri na tobie też się każdy poznał i wiedzą jaki jesteś, w ramach tego co mi napiszesz? Dewa? Śmieciu? Nieudaczniku? w sumie było kilka innych tego typu epitetów w moją stronę ale jakoś mnie to nie rusza, a nawet bawi, Egi tylko widzi to co robi każdy po za oczywiście wspaniałym i najukochańszym Rakkerim, to tyle z mojej strony...
avatar
W sumie wszyscy juz poznali sie na Inoue i wszyscy dobrze wiedza jaka ona jest i jak sie zachowuje Uśmiech Ale chyle czola przed Egim i wielkie propsy dla niego za to co napisal bo to czysta i swieta prawda Uśmiech
avatar
W sobotę ok 11 robimy L Boxa , zapraszam chętne osoby ! Pozdrawiam Patrosik
avatar
Miłego dnia
avatar
@Czesia @Osadnik proszę was dajcie sobie spokój to nie ma sensu jak dla mnie to co napisał jest po prostu żałosne i szczerze jakoś mnie to nie ruszyło lecz rozbawiło ponieważ wyszło szydło z worka Uśmiech
avatar
Taaa..., sikoreczka spojrzała, pokreciła główką z niedowierzaniem i odleciała.
avatar
Rakk a może zapomniałem, że miałem wbity już 200 na innym koncie na którym nie gram ?? Od kiedy można obrażać kogoś na głównym ?? I to jeszcze lecą obraźliwe słowa ze strony administracji serwera...
avatar
Egi i nie musisz tu nic pisać o kimkolwiek nawet nie powinieneś tego robić tym bardziej w taki sposób jak napisałeś o Inoue.
avatar
a co do tematu legend boxa i tego regulaminu to jak ktoś kumaty ma go przestrzegać jak napisał człowiek, który sam go łamał?
avatar
i nie trzeba mieć jakiegokolwiek pojęcia żeby zauważyć, że jedni są traktowani tak a drudzy inaczej co mnie osobiście bardzo dziwi i smuci Egi bo taki nie byłeś.
avatar
Ja za to mam pojęcie i pouczam.
avatar
xD. Zwracałem niejednokrotnie uwagę. Prosiłbym i ciebie w takim razie, aby nie pouczać kogoś w temacie, o którym nie masz pojęcia.
avatar
@Egi, a może troszke delikatniej zwróciłbyś uwagę a nie z grubej rury. Obrażasz Inoue i uważasz, że jesteś ok? Innym zabraniasz a Tb wolno? Pomyśl nim coś napiszesz bo przykład idzie od Cb!
avatar
Idk. Szkoda mi cokolwiek pisać o tobie Inoue. Więc powiem coś raz. Przestań się atencjonować i wpieprzać swoje 4 litery w każdą wiadomość. Dzięki.
avatar
hmm tyle pytań i szczerze nie wiem czy warto pisać bo za chwile będzie że kogoś atakuje Duży uśmiech