Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Raper napisal 24/12/2019 14:50:08: Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragne złożyć Administracji wszystkiego co najlepsze... Ps. Szczęśliwego Nowego Roku Uśmiech pozdrawiam Patros <3333
avatar
@Osadnik Również zdrowych i wesołych świąt Uśmiech
avatar
@osadnik wzajemnie Uśmiech
avatar
Wesołych Świąt życzę wszystkim i każdemu z osobna bawcie się dobrze i rośnijcie duziiiii Język
avatar
Sam idź po rozum bo nawidoczniej go nie masz Duży uśmiech
avatar
I to mi piszę osoba która na widok mojej postaci w grze spamuje jak nie będę pisała kto rowerkiem XD
avatar
Myslalem, ze po ostatnim upomnieniu i nauczce od Egiliama zajrzalas w koncu po rozum do glowy lecz widze ze jednak nie, bo w dalszym ciagu kogos prowokujesz tylko do klotni a to jest zabronione Uśmiech
avatar
Bo innym jakoś wszystko działa Duży uśmiech
avatar
Może serwer ma Cię dość XD
avatar
tez macie cos takiego? ktos wie jak to rozwiazac?
avatar
Mi tak serwer nie dziala. Pisze ze polaczenie nie moglo zostac nawiazane błąd 11001.
avatar
dziękuje , wszystko działa xd
avatar
ps. dajcie pograc bo potem czasu nie bedzie, a musze prezenty rozdac znajomym Uśmiech
avatar
ey nie żeby coś, ale za takie akcje i to jeszcze w święta, należy się event jakiś xd i nie mam tutaj na myśli kostki czy coś tego typu , tylko jakiś catch event albo loot event , w ostateczności może być exp event Uśmiech
avatar
i co to ma być ??? święta są, coraz więcej graczy chce grać a tu serwer nie działa xD
avatar
Dalej offline Smutny Smutny my chcemy grać xD wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku wszystkim graczom i administracji Uśmiech
avatar
cczemu jest offline ?
avatar
Teraz jestem w pracy i nie mam jak tego dokładnie sprawdzić ale powinny locic z drzewa bez liści gdzie obok stoi drzewo w bryle lodu
avatar
wszystkie jakie sie da na zimowych wyspach i innych w okolicy
avatar
A z którego drzewa zbierasz?