Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Kanopus tylko to, ze np ciebie czy mnie takie wyzwiska nie ruszaja, to nie znaczy ze kazdy tak ma. Trzeba miec swiadomosc ze po drugiej stronie moze byc dziecko, czy osoba ktora naprawde dotykaja takie rzeczy i co? Ma nie grac w gre dzieki ktorej czerpie przyjemnosc, bo jakis pajac go zacznie wyzywac? Jak ktos mi na priv napisze ze zyczy smierci mi czy komus z mojej rodziny, bo jest po prostu idiota, to mam mu dac ignore i po sprawie? a wypowiedzianych/napisanych słów juz nie cofniesz jak i konsekwencji z nimi zwiazanych, dlatego takie zachowania powinny byc karane
avatar
niech siedzi jak pajac i pomysli nad swoim zachowaniem
avatar
zrobcie jakies specjalne wiezienie na serwie dla takich osob bez mozliwosci teleportu z kara odsiadki na kilka godz/dni, a czas niech tylko schodzi wtedy gdy dana osoba jest zalogowana
avatar
jezeli ktos ma 'zniszczone swieta' przez to, ze jakas randomowa osoba z internetu go wyzwala w grze to powinien sie zastanowaic nad tym czy internet to odpowiednie miejsce dla niego, a wychodzac z domu powinien wkladac sobie stopery do uczu
avatar
jak dla mnie ten krzychu to juz dawno powinien wyleciec na stale stad bo z tego co kojarze to nie jest jego pierwszy, drugi czy trzeci raz
avatar
jesli na pytanie "gdzie mam to zgłosić" z podpietym jeszcze pod to jawnym przejawem aspolecznosci, bo inaczej tego nie nazwe, człowiek bedzie dostawal odpowiedz "nigdzie bo nie lamie tym regulaminu" to w ktora strone zmierza ten ots?
avatar
Jesli byle głupota jest obrazanie innych, to tak lecimy z tym na skarge i powinno to być bez znaczenia czy jest to czat publiczny, wiadomość prywatna, handel czy forum. Obrazanie to obrazanie i jesli ktos wchodzi do gry tylko po to by sprawiac przykrosc/denerwowac innych to powinno byc to karane
avatar
dalej spamował, ale na głównym*
avatar
Czyli w życiu z byle głupotą lecimy od razu w stylu "e, jesteś u pani"? No bez jaj, masz z kimś problem na priv to dajesz ignora, jak będzie dalej spamował na głównym to na bank ktoś inny zgłosi złamanie regulaminu a jak nikogo nie będzie to przecież krzywda się nie dzieje. Robicie problem z niczego.
avatar
Jak to Kanopusik napisał podobno nie łamie tym regulaminu więc niestety trzeba to jakos przeżyć :C
avatar
Teraz sobie wyobrazcie sytuacje, gdzie na miejscu tego kolegi jest jakis np 12latek, dla ktorego bycie wyzywanym w internecie jest powodem do przykrości. Co z tego, ze da mu ignore, skoro slowa zostaly juz napisane i np ten krzychu swoim bezkarnym zachowaniem zniszczyl mu swieta Oczko
avatar
XD
avatar
nigdzie bo nie lamie tym regulaminu, mozesz mu dac ignore i po sprawie xd
avatar
nigdzie
avatar
gdzie maam takie coś zgłosić ? http://prntscr.com/qfjnqc
avatar
Zdrowych, wesołych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Uśmiech Dla wszystkich
avatar
@Ithuriel wzajemnie Uśmiech
avatar
z racji, że są święta zrobiłbym event tak jak kiedyś nadmieniałem , ale niestety rodzina itp się zjechała i brak czasu... myślę że jak admin będzie robil jakiś event , to poprostu dam mu też itki od siebie Uśmiech
avatar
Ode mnie przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt (bez tego ciężko żeby były wesołe).
avatar
@osadnik wzajemnie Uśmiech a przede wszystkim, życzę Ci abyś w 2k20 był dalej Top 1 rankingu <3