Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
chyba zla data w najnowszej wzmiance xD https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=2712
avatar
Kupię boxa 4 pilnie
avatar
Thc napisałem na pv
avatar
W pracy jestem. Pisz priv na forum jesli coś ważnego
avatar
Naxer wejdziesz do gry? PILNIE
avatar
Czemu jestem online jak wyłączyłem laptopa xD
avatar
Oczywiście nie mówię, że popieram takie zachowania, bo chamstwa nigdy nie będę tolerował, ale co jest priv, powinno tam pozostać.
avatar
Był kiedyś tutaj przecież kompletny zakaz (włącznie z privem), ale raczej nie bez powodu zostało to zmienione. Nikt w sprawy prywatne nie powinien się mieszać i tyle.
avatar
Czyli jeśli ktoś w życiu na podwórku zostanie zwyzywany to leci od razu do rodziców delikwenta żeby go ukarać? No nie wydaje mi się a to raczej takie sytuacje mogą kogoś zaboleć bardziej niż jakieś zaczepki w internecie. Życie łatwe nie jest i jeśli ktoś nie nauczy się ignorować pewnych spraw to nic dziwnego, że później wycieczki do psychologów i innych tego typu "lekarzy" są.
avatar
Naxer wejdziesz do gry?
avatar
a pw to prywatna wiadomosc, podkreslam PRYWATNA
avatar
no jesli bedzie to robil na innych kanalach niz pw to zostanie ukarany
avatar
I co mi z tego ignore, skoro ten co obraza/denerwuje nadal moze to robic na 100 innych sposobów czy na innych kanalach poza głownym, on dalej bedzie robil swoje i nie zostanie za to ukarany, a chyba ludzka sprawa jest tępic takie zachowania. traktujmy siebie tak jak chcemy byc traktowani
avatar
skoro uzycie funkcji ignore lub allow message vip to taka skomplikowana sprawa to sam nie wiem...
avatar
Ja nie widzialbym problemu gdyby obrazanie kogos bylo równo zabronione czy to na priv czy na glownym czy gdziekolwiek w tej grze i forum, ale jak administracja jest tak zajeta ze nie mozna zmienic regulaminu a nawet dodania jednego glupiego wpisu, no to mamy co mamy, a gracze pokroju tego krzycha dalej beda psuli rozgrywke innym
avatar
tak to ithuriel napisal robicie problem z niczego
avatar
mnie juz nikt nie wyzwal od dorych paru miesiecy tutaj, moze to dlatego ze nie wdaje sie w glupie pogadanki z randomami
avatar
Kanopus nie masz racji... Tutaj jest tyle osób, które za każdym razem jak tylko wejdą do gry wyzywają innych że to hit.... Proponuje dać całkowity zakaz wyzwisk itp, a jeśli ktoś złamie regulamin ban, może to ich czegoś nauczy
avatar
ludzie sami sie wdaja w glupie przepychanki na poziomie gimnazjum zamiast od razu zignorowac taka osobe a potem placza
avatar
a ban cofnie te slowa? xD