Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie cwaniakuj ok bo takie niewiniątko to z cb nie jest Duży uśmiech
avatar
' innych poucza jak maja grac ' xDDDDDD a to przepraszam bardzo po co ten pokemon tam sie respi?XD do zabijania go czy ogladania. Ogarnijcie sie z tym placzem o wybijanie pokow
avatar
No co za dupek z niego serio.... innych poucza jak mają grać a sam nie potrafi , tym bardziej że już dziś widziałam go w akcji jak pilnował wejścia do tp jak jakiś (CENZURA) XD
avatar
usuńcie ten teleport !!!! bo szanowy pan Kanopus, myśli że to tylko dla niego jest zrobione... siedzi tam cale dnie, a jak pójdzie i wejdzie sobie ktoś inny, to odrazu przylatuje i wybija...
avatar
ja myślałem, że tam Lugie spotkam ech ;<
avatar
a bylo napisane w zmianach o tym teleporcie + ze mozna wylowic corsole od 100 fishingu
avatar
Siuśka tam miała swój pokój, ale męczyli bidulkę strasznie i już nie ma.
avatar
do czego jest ten nowy tp w pvp?
avatar
najlepiej po kilkanascie zeby na serwerze bylo milion leg karti i polapanych legend xD
avatar
Według mn powinniście dodać respy legend żeby było ich więcej bo o to też są kłótnie " wybijanie każdej noob charami "...
avatar
w dalszym ciągu jestem za usunięciem tego teleportu w trybie natychmiastowym....
avatar
Ten pomysl z itemkami do teleportacji bardziej do mnie przemawia. I tez chetnie zobaczylbym juz inne pokemony
avatar
Pomysł Juniora jest jak najbardziej ok bo nie będzie przez to walk o respowisko
avatar
Jak na razie to ty kombinujesz i to tak żeby tobie było najwygodniej Duży uśmiech
avatar
Zamiast kombinowania z jakimis itemami to najlepszym rozwiazaniem byloby dodac calkowicie nowego (takiego ktorego nie ma w boxach ani na najazdach) pokemona gdzies na mapie tak jak to z absolem albo mr mime bylo
avatar
no dlatego pitocha pomysl nieprzemyslane Oczko
avatar
Kanopus przy tobie wątpie że ktoś tam wbije nawet na minutę XD
avatar
pitochu ico z tego skoro ktos moze tam siedziec kilka godzin non stop
avatar
Pomysł lepszy
avatar
Tylko potrzebuje dokładnej listy poków jakich byście chcieli