Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@wariacikss skoro chcesz się sprawdzić w roli GM, zapraszam na priv lub na discordzie (nick Naxer) i wtedy zobaczymy czy będą jakieś nowości
avatar
hm trudno okreslic ze dziala cos jak online graczy jest 5-11 dziennie xd tu sie nic nie zmienilo od czasu jak zaczynalem tu gre z 4-5 lat temu cos tam doszlo ale nic konkretnego
avatar
Źle to napisał, pewnie miało być " funkcjonował jak należy".
avatar
,
avatar
@wariacikss a co teraz nie działa ?
avatar
Gallade do mnie wrócił, dzięki i jeśli to było spowodowane wywalaniem neta tak jak mówiłeś to przepraszam
avatar
siwek nie jestem gm Język jak bym byl to ten serw by działał
avatar
net mi padl i teraz to zrobilem : P na uj mi twoj gallade ?
avatar
pisalem ze ci go odaam .. ?
avatar
Nie znam topki, nie pomyślałem xD
avatar
Cóż, typ miał ze 3 legendarki, więc myślałem, że koło nosa mu ten Gallade
avatar
Tak poza tym smieszy mnie fakt ze jakis typek okrada innych na wymarlym serwerze xD duzo mu nie da ten gallade
avatar
Jak juz tak bardzo zalezy Ci na tym by ktos Ci poka wyexpil to mogles sie zgłosic do tych topowych graczy a nie jakiegos randoma ktorego nikt nie zna.Ci topowi zazwyczaj maja tyle kosztownych pokow ze nie zalezy im na jakims gallade
avatar
Wiadomka, ale mam studia, dziewczynę, sam robię gry i po prostu uwielbiam Pokemony, a do serwera mam sentyment i nie mam tyle czasu Język
avatar
najlepiej samemu expic poki, wieksza satysfakcja Duży uśmiech
avatar
Smutno, bo dopiero co załadowałem 40 złotych na kamienie, wcześniej z 40 na boxy, a ktoś postanowił ukraść sobie Pokemona, bo to przecież tylko gra - zawsze ciekawi mnie ten fenomen, jak to jest że z portfela dużo więcej osób Ci hajsu nie wyjmie, ale kiedy chodzi o grę to zero oporów Język
avatar
Ale dziękuję za chęć pomocy, może jeszcze trochę pogram, bo kupiłem VIPa, a to dopiero drugi z 30 dni... ;d
avatar
Równie dobrze mogę Wam wszystkim nie ufać Język Ostrzegłem tylko, bo lubiłem bardzo ten serwer, do dzisiaj na VIPce mam ludzi którzy grali lata temu z szacunku i na tak mało zaludnionym serwerze aż szkoda, że są tacy ludzie którzy psują to jeszcze bardziej
avatar
Xdd peporr nie był jakiś gm czy coś koło tego xd
avatar
Następnym razem jak będziecie chcieli expić poki to możecie napisać do mnie jak będę expić noobka albo coś Uśmiech