Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
powaliło kogoś? , reset napewno nie pomoże
avatar
reset pomaga tylko zakonczyc kariere tym co graja aktualnie, nikt nie gra teraz po to by za chwile to stracic i zaczynac od poczatku, bezsens ^^
avatar
Warto zrobić reset bo gorzej już nie będzie Uśmiech
avatar
Pomaga, potrzebne jest wypromowanie tego serwa to nie jest problem sam osobiście mogę się tym zająć
avatar
wedlug mnie reset to tylko pomaga na chwile nie na dlugi czas
avatar
ten serwer mial 3 resety i zaden nie pomogl
avatar
@Kanopus niestety się z Tobą nie zgodzę przyjacielu. Kiedyś była podobna sytuacja (kilka lat teamu) zresetowano serwer, każdy zaczął od zera była mega zajawka... Chęć wbicia większego LVL od innych graczy była tak duża, że grało sie po kilkanaście godzin dziennie. Ten serwer ma ogromny potencjał!!! Wystarczy poświęcić trochę czasu żeby to wszystko odbudować...
avatar
i nikt pewnie wtedy nie wbije z obecnie grajacych, bo nikt nie bedzie robil tego samego od nowa. resety to sa dobre na serwerach typowo pvp a nie rpg
avatar
To serwer będzie się kisił tak jak się kisi teraz. Graczy online nie przybędzie.... Aż w końcu upanie. Obecnie nie gram bo nie widzę sensu, choć chciałbym bardzo wrócić do starych czasów..... Godzin w tej grze nie zlicze Duży uśmiech
avatar
Dlaczego?
avatar
@Jedzi z tego co wiem resetu nie bedziie xD
avatar
Każdy zacznie od 0 i będzie rywalizacja. Serwer ożyje i wiem coś o tym bo na innych serwerach było podobnie. Teraz tylko czekać na odzew tych z "góry" Duży uśmiech
avatar
Nic innego nie uratuje tego serwera :/
avatar
Może format serwera coś zmieni i liczę na to Uśmiech Mogłoby być tak jak kiedyś.
avatar
I Tutaj raczej nie chodzi o to, ze nie maja pomyslow na serwer bo dosc watkow bylo pisane w dziale prop[ozycje, niektore calkiem realne inne zas odbiegajace od rzeczywistosci Uśmiech mnie to tam sie wydaje, ze brak rozwijania to albo z lenistwa albo z braku odpowiednich umiejetnosci do np. napisania jakichs skryptow czy cos xD
avatar
Ostatni update byl ponad rok temu xD kolejny nie nastapi xD
avatar
Tu nawet zmiana GM czy nawet dodatkowych 5 GMów nic nie da i dalej serwer bedzie stal w miejscu bez zadnych nowosci xD
avatar
Manchester City <3
avatar
00:45 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Vaporeon! W sumie to już 2. 00:45 Do łapania Vaporeon użyto: 274x ultra ball.
avatar
Oddawac PUSHowanie w PC !! ;c