Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
To tak w skrócie i na szybko.
avatar
Genialne wykonanie jak zwykle - kupujesz scrolla, który ląduje na ziemi, bo "nie możesz mieć więcej niż 6 pokemonów". Znikanie po 1 użyciu (chyba, że tylko ja miałem takiego pecha) bez komentarza. 15 diamentów za jednego poka przy ich % catcha i ilości poków jakie można wylosować jest tak opłacalne, że aż wcale.
avatar
@Rexoo w czy Ci mogę pomóc
avatar
Browarek wejdź do gry pls
avatar
Mówiąc krótko "coś za coś" w przypadku używania go na expie.
avatar
A nie dodatek do expa
avatar
Rowerek to wygoda w szybkim przemieszczaniu się
avatar
dobrze jest jak jest. podczas lurowania pokemonow jedziesz rowerem a jak zabijasz to na chwile zchodzisz z niego
avatar
Co myślicie? Język
avatar
Tak w sumie czemu rower daje minusowe expy? Jak dla mnie to jest osiągnięcie, że gracz Go zdobył z questa i powinien dawać albo na zero albo jakiś mały bonus - itemshopowy mógłby być na 0, a questowy tak czysto dekoracyjnie z 10% Duży uśmiech
avatar
Szczerze mówić to byłoby nie ok wobec osób które się przyczyniły do utrzymania - czytaj ItemShop. Jeśli ktoś ostatnio wydał 50-200zł na serwer i za tydzień, miesiąc miałby być reset to byłby straszny strzał w kolano, a to nie Skyrim - kariery kończyć nie chcę. Chodzi o zasięgi - potrzebujemy nowych graczy którzy z chęcią podtrzymają ten serwer, ale do tego musiałaby być dobra reklama. Tak ostatnio myślałem i wymyśliłem, że dobrym pomysłem byłoby prowadzenie Instagrama z memami typowo z serwera, ludzie zainteresowani Tibią na bank by to docenili, ale na to trzeba włożyć trochę wysiłku na prowadzenie.
avatar
crasher a ty serwa nie pomyliłeś xd
avatar
crasher, szansa na zlapanie scythera to okolo 1 na 333, co nie oznacza ze po wyrzuceniu 333 balli go zlapiesz. mozez miec pecha i wywalic 1k balli i nie zlapiesz a mozesz miec farta i zlapiesz 2 pod rzad Język
avatar
@Thcs Szkoda, może znajdzie się inny sposób żeby wskrzesić ten serwer
avatar
@Rexxoo wyraziłem swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam Uśmiech
avatar
mam problem wyrzucilem juz 400 bali na scythera a jest moim pokiem na clan task naturia? zjebane cos?
avatar
Żadnego resetu nie będzie, tyle razy było to już wałkowane.
avatar
Reset i pomoc? Pochowanie tego już (niestety) trupa to najbardziej trafne określenie na reset. Tutaj "osiągnięcie czegoś" nie jest problemem, więc nawet na tym etapie można wbić topkę/zrobić kolekcje poków itp. + masz w razie czego do kogo wyciągnąć rękę o pomoc.
avatar
Smutny
avatar
jezu Jedzi ogarni sie nie ma tematu i tyle Uśmiech