Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
<3
avatar
Nie ma na to ograniczeń Oczko
avatar
Jeżeli wróżbita Maciej chce Ci coś jeszcze powiedzieć to chyba można. Gdy było inaczej to pewnie byłoby to zablokowane.
avatar
Ważne pytanie: Quest Zagadki można robić TYLKO jedną postacią czy mogę zrobić większą ilością postaci?
avatar
Dawno i nieprawda xD
avatar
i tak ze wszystkiego co znalazlem najbardziej mnie rozbawila profilówka ashbixa xD
avatar
Suhar BibleThump
avatar
wzielo*
avatar
wdzielo cie Stefan na wspominki widze Duży uśmiech ale niezla imprezka ktos az po dachu chodzil jakis smaobojca
avatar
avatar
raczej bedzie tak jak @Tarble mowi, aczkolwiek zastanawiamy sie czy warto do niej dodac skille duchow
avatar
znajac zycie bedzie to kolejny pok dekoracyjny ktory ma wygladac a nie bic xd
avatar
MAm pytanie czy Dark Abra w jakiś sposob bdz modyfikowana skile cd czy cos? Bardzo mnie to ciekawie , bo jest to dark abra a nie zwyczajna abra
avatar
Nie wiedza szkodzi jak mowia wiec niech zaczynaja od tego a pozniej mysla o grze Duży uśmiech
avatar
Może i jest taki pkt w regulaminie o ubjaniu wyłowionych poków oczywiście nie jest napisane po jakim czasie bo ubicie takiego poka zajmuje czas ale większość nie wie nawet że jest takowy regulamin albo ma go gdzieś nie mówiąc o tym że miał być napisany nowy regulamin
avatar
z tego co wiem to za to jest warn taki pkt w regulaminie widnieje o lowieniu wiec niech adm sb pogada z tym graczem by jak chce lowic to poszedl gdzie indziej lub ubijal poki
avatar
Nic nowego Tarble tak jest było i będzie większość ludzi wie że łowić można dosłownie wszędzie ale im się nie chce bo blisko pc i poki można uleczyć pobawić się poprzeszkadzazć innym
avatar
https://zapodaj.net/7184c7b0003e0.png.html << on lowi i pozniej po calym miescie te poki laza ...
avatar
Jak zawsze nalowia kij wie ile a pozniej sb isc Duży uśmiech
avatar
Nie masz za co. Doigrali się.