Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
To daj ssa, że robi specjalnie tak żeby Cię wkurwić, a nie - w tym momencie też nie mam twardych dowodów poza Twoim słowem, że robi to specjalnie, co innego jakbyś wrzucił ssa, że Cię bluzga i się z Ciebie śmieje xd
avatar
chłop wbija specjalnie by mi zepsuć l box a admin czy kim tam jesteś pisze ze jeden próbuje bez a drugi z śmiechu warte tyle ci powiem
avatar
Ale ja Ci wyjaśniłem jeden próbuje przejść l boxa z parcelami drugi chce spróbować bez parceli.
avatar
xD dobre synek
avatar
a jak dzieciaku Oczko
avatar
zaiste wyborna gówno burza milordzie
avatar
dymyyy
avatar
do regulaminu bo go przeczytałem właśnie i widzę powinno być dodane": utrudnianie gry 2 graczowi w jawny sposób
avatar
@thcs czyli to normalne i z tym nic nie trzeba robić tak czy co nie wiem ty jesteś adminem bardziej się znasz ode mnie moim zdaniem to jednak powinno być karane
avatar
bo to nie jest normalne zachowanie albo nie wiem gnębili go pewnie w szkole i rozumiem też bym to robił z takim
avatar
@Thcs nie siedzieć tylko jak ktoś wbija i specjalnie odraz odpala i to robi nie jeden raz ukarać jakoś czy coś specjalnie wbija o tej 21 albo prędzej i czeka na mnie i odpala mi albo rusza parcele jak już są położone
avatar
@"Smiercionosny Smog" wystarczy karac za takie "zarty" pierwszy raz slownie a jak sie powtorzy warnem proste ... po co adminom dodawac robote przez jednego madrego ...
avatar
może poprostu jak ktoś chce iść na l boxa musi czekać na admina i tyle...wtedy nie będzie takich sytuacji xd
avatar
Nie no aż tak to nie hehe poprostu rozumiem że się zdenerwował bo chyba każdy by tak miał...
avatar
@"Smiercionosny Smog" ale co ja mam na to poradzić, mam tam siedzieć i wpuszczać wybranych czy jak bo was już nie rozumiem
avatar
Thcs ale ja go rozumiem... Czekali na clean o 21 , to gościu specjalnie wbił i go odpalił, chamstwo jak uj....
avatar
@"Belzzii [*]" czekaj bo nie czaje mam siedzieć na l boxie i pilowac kto go jak chce zrobić każdy ma prawo zrobić go inaczej
avatar
@"Belzzii [*]" mogłeś posta założyć poprostu a nie ma sb hehe
avatar
@"Belzzii [*]" +1
avatar
Łołoło co tu się wyprawia... Dużo jest graczy, którzy wydają hajs na grę aby sobie ją ułatwić gdyż sami nie umieją nic osiągnąć i myślą że wydając pieniądze będą kimś lepszym... Materialiści, którzy myślą że wszystko da się kupić xD pozdrawiam