Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Póki co to ja widziałem dobre opinie na Twój temat tylko od kanopusa i fanboya rumunka, także chyba nie masz się czym chwalić, ale nie bede juz wdawal w zbedna dyskusje Język
avatar
Drobne przejezyczenie, zamiast tutora mialo byc napisane helper Uśmiech
avatar
@Rakkeri Ja ci tylko odpowiedziałem że nie ma tutora a sam napisałeś: "A nawet od obecnego tutora uslyszalem taka pochwale"
avatar
To byl tylko przyklad, czytaj ze zrozumieniem
avatar
A kto powiedzial, ze opinie wyciaga sie tylko na podstawie tematu? facepalm
avatar
Po 1. nie ma żadnego Tutora na serwerze (polecam się zapoznać: https://pokexgames.pl/p/v/team) po 2. napisał to tylko Kanopus w temacie a nie 3/4 serwera
avatar
A nawet od obecnego tutora uslyszalem taka pochwale https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...6#pid19656
avatar
3/4 serwera Uśmiech
avatar
@Rakkeri tak więc kto mianował Cię tym tytułem ?
avatar
Rumunek oni mi tylko zazdroszcza tego, bo tez by chcieli byc na moim miejscu xD a prawda jest taka ze nie tylko w grze mi nie dorastaja do piet Duży uśmiech
avatar
A mi się wydaje że Pan Rakkeri ma więcej oleju w głowie niż wasza dwójka.
avatar
Myśleć, ze jest bóg wie kim sobie moze, tyle mu pozostało Język
avatar
@XeNoK @Thcs wbil najwiekszy lv i mysli ze jest bog wie kim xD a bycie najlepszym nie jest rownoznaczne z wbiciem najwiekszego lv Język i to kazdemu mowilem tym Osie czy browarkowi gdy to oni byli top1 xD
avatar
Nie zadawaj mu junior takich trudnych pytań, bo psujesz tylko obraz jego wyimaginowanego swiata w którym myśli, ze cos znaczy
avatar
@Rakkeri a kto mianował Cię tym tytułem?
avatar
Ciesze sie Twoim szczęściem w takim razie
avatar
firma rozkwitla i sie przebranzowila Duży uśmiech
avatar
juz nie gram w simsy Duży uśmiech teraz gram w monopoly i eurobissness, stawiam domki bubuje hotele itp itd
avatar
Doznaj mojego milosierdzia i przebaczenia tym razem Uśmiech
avatar
a to przepraszam, gdzie mam nastepnym razem wyslac zapytanie z pozwoleniem? Jest jakis adres do tej firmy w simsach?