Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jak rozumiem sb to publiczne miejsce, gdzie mozna wyrazic swoje zdanie, wiec malo mnie obchodzi, ze wladca pxg ma z tym problem Oczko
avatar
Junior/Egi, chyba to czas publicznie niektórym coś udowodnić, może skończy się pajacowanie. Żal to czytać już.
avatar
Ktos z kims rozmawia, co robisz? wpieprzasz sie w czyjas rozmowe nie patrzac na reszte
avatar
Radze sie przyjrzec temu rgaczowi, bo on nie powinien miec helpera Duży uśmiech
avatar
ktos Cie o cos oskarza co robisz, bronisz sie argumentami? Nieee, zaatakuje inna osobe, moze sie ode mnie odczepia xD
avatar
Nawet tu nie potrafisz zabłysnąć "Panie" "internetowy"
avatar
Nie dosc ze ten temat na forum powinien juz byc dawno usuniety, to ejszcze jego reputacja powinna zostac usunieta
avatar
ciuś ciuś Wojtuś Duży uśmiech
avatar
Natomiast reputacja rgacza osadnik jest nabijana ciagle przez te same osoby w tym samym dziale Uśmiech
avatar
jeszcze okłamuje administracje forum omg.
avatar
A Kanopus i Patros to nie było coś za coś bo jakoś dziwnie godziny się pokrywają o to że pytałeś Baya to już nawet nie wspomnę xD
avatar
Mówisz o reputacji atencjusza i trolla? Zgadzam sie w takim razie Język
avatar
Moja reputacja jest jak najbardziej sluszna i regulaminowa Uśmiech
avatar
Ja nie nabijam reputacji za reputacje Uśmiech sprawdz komu ostatni raz dalem reputa Uśmiech to ze ktos inny mnie lubi i szanuje to okazuje w ten sposob Uśmiech pozatym dzienny limit reputacji to 5, wiec nie da sie jej dac kazdemu Uśmiech
avatar
Ja nie wiem dlaczego on jeszcze nie ma bana na forum. Takie cyrki to jeszcze tu nie grali Duży uśmiech
avatar
@Rakkeri Regulamin mówi jasno: Zabrania się zbędnego nabijania reputacji (reputacja za reputacje itp.)
avatar
@Thcs Jaki masz problem? bo nie rozumiem
avatar
szkoda gadać xD
avatar
@Rakkeri Jeszcze jedno zgłoszenie odnośnie twojej reputacji a wyzeruje Ci ją...
avatar
Jestes tak zapatrzony w swojego "idola", ze nawet nie widzisz co sie dookola ciebie dzieje Duży uśmiech zyjacy w swoim swiecie i oderwany od rzeczywistosci xD