Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Za czytanie czyjejś korespondencji to powinien być delete dla Nexera...
avatar
I najlepsze w tym wszystkich jest to wlasnie, że ostatnio niejaki CM Naxer zarzekal sie i zapieral, ze administracja nie czyta cudzych rozmow na pw Uśmiech A ten wlasnie o to admin wymieniony , to robi Uśmiech Kontroluje i sprawdza cudze rozmowy na pw Uśmiech Jestem abrdzo zniesmaczony tym zachowaniem Uśmiech Dlatego Was wszystkich rgaczy chcialem ostrzec przed tym co psizecie na pw, nie podawajcie kont bankowych, danych osobistych bo ten Cm na wszystko ma wglad Uśmiech Nie wiem jak reszta administracji Uśmiech
avatar
@osadnik uparciuch mega Język
avatar
co za Eli... Język
avatar
Gratki dla obu Uśmiech
avatar
@ada6 gratulacje Duży uśmiech
avatar
20:34 Przedmioty z Mewtwo: Lalka Mewtwo, 18 Kul przyszłości.
avatar
@osadnik i patrz co zrobiłes..
avatar
Eli słoneczko Gratuluje Uśmiech
avatar
20:23 Przedmioty z Mew: Lalka Mew, 6 Kul przyszłości.
avatar
Mi to się nawet nie chcę tego czytać xD ludzie gramy na jednym serwerze, po co się kłócicie ??? Nie można żyć w zgodzie ??
avatar
@Rumunek @Rumunek ja z tb mialem jaka wymiane opini ? nie przypominam sobie Duży uśmiech
avatar
A dlaczego za wymianę opinii z forumowiczem Tarble dostałem bana na forum?
avatar
15:42 Awansowałeś z poziomu 647 na poziom 648! PS. wstawiam wpis bo 'rzekomo domagam sie atencji" xD xD xD
avatar
On chociaz ma tych kolegów xD uprzedze, ze te boty w simsach sie nie licza
avatar
Kolejny wola kolegow do pomocy xD
avatar
Jak rozumiem sb to publiczne miejsce, gdzie mozna wyrazic swoje zdanie, wiec malo mnie obchodzi, ze wladca pxg ma z tym problem Oczko
avatar
Junior/Egi, chyba to czas publicznie niektórym coś udowodnić, może skończy się pajacowanie. Żal to czytać już.
avatar
Ktos z kims rozmawia, co robisz? wpieprzasz sie w czyjas rozmowe nie patrzac na reszte
avatar
Radze sie przyjrzec temu rgaczowi, bo on nie powinien miec helpera Duży uśmiech