Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
następnym razem trzeba namawiać przez discorda...
avatar
k) Administracja nie odpowiada za glupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi.
avatar
Najpierw ty bądź wporzo do innych a potem tego od nich dla siebie wymagaj. Tyle do ciebie ode mnie.
avatar
@Rakerri zarzycasz Juniorowi że "Mówisz jedno, robisz drugie...", ty dokladnie to samo robisz. Przekonywales innych, że nie nabijasz postów przez namawianie innych a okazało się to nieprawdą. Jesli są ku temu powody to ludzie z admi mogą sprawdzić nagrania i to jest normalne.
avatar
@Rakkeri ze powinna byc taka informacja ale jest inna informacja o tym ze akceptujesz regulamin ktory wypadalo by przeczytac a u ciebie watpie ze go przeczytales Uśmiech
avatar
@Rakkeri wrociles do sytuacji naxera z przenoszeniem pp z testa wiec jakos chyba gosciu wyciagasz przeszlosc ale cóz widze myslenie boli ...
avatar
Ze tez Night pozwala na to by sie tu dzial taki cyrk jak dzieje. Juz wybor niekompetentnych helperow byl gwozdziem do trumny xD a teraz jeszcze taki wyskok admina. Tuz to sie niektorych nie powiem gdzie poprzewracalo.
avatar
No jasne, niech admini czytaja nam to co piszemy na pw, zero prywatnosci Uśmiech przy zakladaniu konta powinna byc adnotacja lub zapis w regulaminie: Uwaga! Admini czytaja twoje wiadomki na pw Duży uśmiech ciekawe ile osob by wtedy konta pozakladalo!
avatar
Zreszta nie wtracaj sie bo nic nie wiesz na ten temat, to sie nie odzywaj Uśmiech
avatar
Nie mowie tutaj o dawnych grzechach ale o obecnych, ktore sa swieze i mialy miejsce teraz Uśmiech wiec naucz sie heniutek fiutek czytac ze zrozumieniem Uśmiech
avatar
22:12 [MG] Elveres podjal akcje "Usuniêcie" przeciw: hoolsplayer (Ostrzezenia: 6), powód: "Obrazliwa postawa", komentarz: "Naganne zachowanie w centrum + wulgaryzmy". 22:17 Sakura [67]: R.I.P Hools został stracony dnia 14.12.2017 powód "Własna głupota i sianie siary w PC"
avatar
@Rakkeri skoro naxer za dawne grzech powinien nie miec admina to ciekawe co ty za przeszlosc powinienes miec? nie jestes bez winy w roznych sprawach a czepiasz sie ciagle kogos wiec skoncz tą hiporyzje juz ...
avatar
No ale dlaczego czytasz ludziom wiadomosci na pw? Przed chwila na sb sie przyznales do tego sam ze to robisz. Powinienes sam zrezygnowac z bycia adminem lub starcic ta range jak tak sie zachowujesz. Nie maja za grosza ludzie prywatnosci. Wszystko sprawdzasz i przekazujesz nie wiadomo gdzie dalej i co robisz z tymi informacjami. Mowiles ze tego nie robisz, a jednak to robisz. Dlaczego tak psotepujesz? Takie cos powinno byc karalne, bo mowisz jedno a robisz drugie. Jestes po prostu klamliwy Uśmiech Dlaczego oszukuejsz graczy? Wmawiasz im co nie jest prawda? Niszczysz wizerunek serwera.
avatar
@Rakkeri zacznijmy od tego że nie wiesz o wszystkich sposobach sprawdzania logów działań administracji na serwerze i jest to łatwo sprawdzić czy czytałem komuś pw czy nie, a co do twojego pw odpowiedziałem Ci niżej i na tym kończę temat jeśli masz coś do dodania zapraszam na priv jeśli chcesz złożyć skargę możesz napisać ją do Egiliama lub Nightmare.
avatar
Mowiles na sb, ze administracja nie sprawdza czyichs rozmow na pw. A co jesli rozmowy wszystkich sa sprawdzane i nagrywane? Moze probujesz od kogos cos urkasc, wyludzic? Dlaczego klamales w tym temacie? Skoro to zrobiles raz, to zrobisz anstepny i nastepny. Jestem nieslowny. Rzucasz slowa na wiatr. Mowisz jedno a robisz drugie. Jak wytlumaczysz swoje zlamanie regulaminu? Miales juz jedno ostrzezenie teraz powinienes zostac zdegradowany. Naduzywasz uprawnien. Administracja nie powinna czytac cudzych rozmow, a ty to wlasnie robisz. Skoro czytasz moje czytasz tez innych i zapewne robisz to notorycznie.
avatar
@Rakkeri i Ci pisałem już nie jednokrotnie jeśli masz ze mną jakiś problem wyjaśnij to ze mną na pw a jeśli nie napisz do Nighta lub Egiego skargę.
avatar
@Rakkeri sprawdzałem twoje pw aby Ci udowodnić ze zbędnie nabijasz reputację.
avatar
I zaznaczam ze ta sytuacja nie miala miejsca raz, tylko az dwa razy Uśmiech
avatar
Zarzekal sie i zapieral na sb, ze administracja nie czyta rozmow na pw Uśmiech a on wlasnie to robi i jeszcze jawnie sie tym chwali i do tego przyznaje Oczko ktos taki nie powinien byc tutaj w adminsitracji kto naduzywa swoich uprawnien i zamiast pomagac graczom to tylko im szkodzi.
avatar
Moim zdaniem ktos taki nie powinien miec tutaj admina Uśmiech juz raz zostal ukarany za przenoszenie pp z testowego na zwykly serwer Uśmiech teraz jego drugie zdarzenie - czytanie cudzych rozmow na pw Uśmiech