Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Gdzie na tych screenach masz napisane ze blagam kogos i prosze o reputy?
avatar
No ale ja nikogo nie prosile o reputki
avatar
i nie jest to naduzycie uprawnien tylko skoro ty sie upierales ze tak nei bylo ze nigdy przenigdy nie prosiles o reputki to musial to sprawdzic prawda?
avatar
@Rakkeri i dobrze zrobil bo lamniesz regulamin notorycznie nie czyta pv tak o sobie 4fun tylko jesli musi Uśmiech
avatar
avatar
avatar
@Rakkeri Przedstaw je Uśmiech
avatar
sam thcs przyznal sie na forum na sb dzisiaj ze przegladal privy
avatar
Bardzo dobrze, że przeczytał Twoje priv i po tym co piszesz i jak próbujesz wszystkich oszukiwać powinieneś za to już dawno wylecieć mam nadzieje, ze ktoś pójdzie po rozum do głowy wreszcie.
avatar
oczywiscie ze mam dowody. jesli nie mialbym dowodow to bym nie rozpoczynal tego calego tematu.
avatar
@Rakkeri masz na to dowody czy mowisz tak bo mozesz jesli masz o poprosze o sytuacje naduzycia uprawnien w ktorej administracja przyznala ci racje Uśmiech
avatar
gdzie sens i logika? smialiscie sie z kanopusia ze naduzywa uprawnien.a ty co robisz?
avatar
Jak mozna pisac najpierw na forum na sb, ze adminsitracja nie przeglada czyichs privow i to potwierdzac slowami, a mija zaledwie apre dni czy chwil i to robisz i sprawdzasz
avatar
Taki ktos nie powinien byc adminsrtartorem bo zwyczajnie klamiesz graczy. Nie nadajesz sie na ta funkcje. Powinienes sam z niejn zrezygnowac
avatar
Nie wiem dlaczego Rakkeri nie ma jeszcze delete tego konta na forum śmieje się z administracji, oszukuje wszystkich i do tego obraża graczy czytaj "heniutek fiutek" Ja bym nie pozwolił sobie tak wejść na głowę i manipulować wszystkimi dookoła.
avatar
Dla mnie Thcs jestes zwyklym klamca i manipulatorem Uśmiech ktory oszukuej nowych jak istarych graczy na forum. raz juz dostales naucz i dziwie ci sie ze nie poszles po rozum do glowy. Uśmiech dodatkowo sam lamiesz swoje slowa i zasady Uśmiech mowisz, ze czegos nie robi sie po czym zaraz sam to robisz. nie dziwie sie ze zaraz tutaj na serwie nikt nie bedzie gral i ludzie zaczna go opuszczac jak jestes nieslowny.
avatar
a jak już sie tak trzymamy regulaminu to "heniutek fiutek" jest jak dla mnie obraza, to samo gdy nasz kochany rakkeri wchodzi do pc i pisze "co tam cieniasy, król wrócił". Jak już sie chcesz tak trzymac regulaminu to się go trzymaj do końca, a obrazanie innych jest z tego co wiem zabronione
avatar
Wydaje mi się czy tutaj gównoburze robi gość, co sie zarzekał, że on to wszystkie sprawy na priv załatwia jak ma z kimś problem? xD
avatar
mial*
avatar
@Rakkeri skoro nie mogl ci czegos udowodnic to musial uzyc swoich sposobow ja rozumiem jakby okazalo sie ze nie miel racji ale sadzac po twojej reputacji miel racje i dobrze zrobil Uśmiech