Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
kupie sh golema najlepiej boxowego Język piszcie PW Heniu xD
avatar
@Tarble Wystarczy już wam tej atencji, jeszcze raz taki tekst i dołączysz do nich.
avatar
Ja juz tylko czekam, az mi administracja przedstawi czarno na białym, co on tu jeszcze robi. Pózniej niech sie dzieje co chce, Nie mam zamiaru juz sie zbednie produkowac, kiedy ponownie beda tu jakies oszustwa i przekrety, a ludzie zaczna plakac, czemu tak jest i czemu nikt z tym nic nie robi
avatar
Ma top 1, niech się cieszy. Uważa się za kogoś, super. Przynajmniej jest się z czego pośmiać a nie trzeba czytać zbędnej wymiany zdań. Będzie Egi//Junior (czy nawet Night) chciał kogoś ukarać to sobie wejdzie i to zrobi.
avatar
Ten sposób zawsze był najlepszy. Po co masz się produkować na shoutboxie jak to nie ma żądnego sensu? Serio nie szkoda czasu na zawracanie dupy czymś takim?
avatar
a jak ktos sie juz postawi i wyrazi swoje zdanie, to wychodzi zaraz na tego zlego
avatar
No i własnie Ithu, olewanie to jest tu najlepszy sposób, a pozniej ludzie zdziwieni czemu ktos dostaje range za plecami, czy dlaczego ludzie pokroju raka graja i psuja rozgrywke innym nie bedac przy tym karani. Olewajmy kiedy jestesmy klamani, nieuczciwie traktowani a chamstwo sie i oszustwo bedzie sie tu dalej szerzyło
avatar
Zacznijcie go w końcu olewać to znajdzie sobie jakieś inne miejsce na szukanie atencji, czytać się tego nie da już.
avatar
No mi idzie i w zyciu i w grze hehehe D
avatar
Egi i Junior po co gościu ma prowokować kolejnych graczy ? Chcecie tego serio? Przecież wszyscy dookoła widza o co mu chodzi a czym dłużej będzie bezkarny to potem będzie Wam tylko wypominał, że jego ukaraliście a innych nie... Jak to już pisałem wiele razy dziewczyny u nas w gildi mają większe jaja. Pokażcie, że nie mam racji Uśmiech
avatar
Gdyby tak bylo to nie probowalbys odreagowac wszystkiego w internecie, ale tak to jest jak sie w zyciu jest smieciem to sie w internecie chce byc "panem i wladca" a jak cos nie idzie to trzeba sie na ludziach powyzywac Język
avatar
Mi caly czas w zyciu wychodzi Duży uśmiech
avatar
No to prosze, czekajmy, licze tylko za jak ja mam zostac wyrzucony, to ty razem ze mna, bo dobrze wojtus wiem, ze ciebie to zaboli o wiele bardziej niz mnie i znow ci w zyciu nie wyjdzie
avatar
Jak Xenok ma tu zostac to ja tez chce argumenty Duży uśmiech
avatar
@Egiliam i jak on ma tu zostac to ja prosze o konkretne argumenty, dlaczego po tych wszystkich zachowaniach nie dostał bana, tylko dalej sobie szydzi ze wszystkiego i wszystkich a odpowiedz typu "idk" mnie nie przekonuje
avatar
bez przesady
avatar
Powinnismy sie kochac i szanowac <3
avatar
Wszyscy jestesmy tutaj na PXG jedna wielka rodzina <3
avatar
Ty to sie nie produkuj tylko idz kup sobie jakis dodadek do simsow typu "rodzina" czy "zwierzeta", moze w koncu kolege znajdziesz
avatar
Jeszcze w dodatku nic tylko afery ciagle robi...