Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
-Postacie poniżej 20 poziomu są usuwane po dwóch tygodniach nieaktywności, usuwane są również konta puste (bez postaci).
avatar
Myślę, że podpunkt "J" powinien wyglądać tak: j) Administracja zastrzega sobie prawo do usuniecia konta gracza, w przypadku gdy gracz:
avatar
Podobnie w sumie jak podpunkt Q (tutaj częściowo).
avatar
w "J" ta linijka o kasowaniu nieaktywnego konta bez sensu kompletnie
avatar
W punkcie drugim w
avatar
Nicki z nazwą pokemona też powinny być zakazane.
avatar
Zapraszam do zapoznania się z odświeżonym regulaminem
avatar
@Rexxoo przeczytaj regulamin bedziesz postepowal zgodnie z nim jest ok widzisz ze go ktos lamie zglaszasz tyle Uśmiech
avatar
Dokładnie, trzeba szanować administrację.
avatar
Wystarczy nie obrażać administracji.
avatar
@Ksawery20003 uważaj bo jeszcze bana ci da bayu Uśmiech nie wiem jakoś jak ktoś wyzywa na priv to admistracja z tym nic nie robi jak jej sie to mowi Uśmiech administracja niesprawiedliwa jest . to jest moje zdanie
avatar
Nie można obrażać graczy, trzeba żyć w zgodzie z bliźnimi. Ja teraz się nawróciłem i wyznaje regulamin.
avatar
Mi tak mówi ze na priv moge wyzywać
avatar
Od kiedy na priv można pisać co się chce?
avatar
Widzisz ten podpunkt? Przeczytaj go jeszcze ze 3 razy i pomysl Helper Członek administracji wiec nie rozumiem o czym ty piszesz :0
avatar
e) Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania graczy za jej denerwowanie i obrażanie.
avatar
widac ze zasad nie zna Xd Duży uśmiech
avatar
ludzie bay dal mi muta na 30 min za to ze na priv napisalem ze jest glupi a na priv moge pisac co chce
avatar
Siedzi Rumun na kanapie, jak ten człowiek głośno chrapię! W myślach wszystkich was przeklina lecz go Egiś upomina. Rumun wszystkich was przeprasza i po unban się dziś zgłasza. Chesd, Stefano no i Nekser wybacz proszę, tylko o to teraz proszę. Tylko Henia nie żałuję, na Absolu na mnie pluje.
avatar
Dobra Egiś kochany przepraszam.