Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Krzychuu dlaczego piszesz w liczbie mnogiej wyzywałem Cię kiedyś gdziekolwiek?
avatar
A dlaczego mają być za to karani? Jak wcześniej napisałem każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie nikt nikogo nie będzie karał za takie same outfity. Ale nikt też nie pozwoli na przeginanie.
avatar
kanopus ma racje helperzy wyzywaja na forum
avatar
karani byli za to ze ktos ustawil takie same kolory w oucie czy ktos komus na lege wbil mimo ze ma do tego prawo?
avatar
Wszystkie sytuacje są rozpatrywane indywidualnie jeżeli widać, ze ktoś przegina to zostanie ukarany. Takie sytuacje miały miejsce już wcześniej i ludzie byli za to karani tylko nie było tego punktu w regulaminie teraz już jest żeby nikt się nie czepiał o regulamin i tyle.
avatar
a co sie kryje pod prowokowaniem? jak ustawisz taki sam outfit i te same kolory to ja to uznam za prowokacje to cie zglosze. wbijesz mi na legende to cie zglosze bo uznam to za prowo. Czyli rozumiec mozna z tego tyle ze kolory outfitow sa objete prawami autorskimi innego gracza XD a no i nie moza komus wejsc na lege bo to jego prywatna
avatar
Zaproponowanie a napisanie to są dwie różne rzeczy. I bardzo się cieszę, że ta propozycja została uwzględniona może to wreszcie nauczy trochę kultury co niektórych.
avatar
a zakar prowokowania to cos złego? To chyba dobrze, ze serwer idzie w strone gdzie tępi sie takie zachowania
avatar
jak to nie, a kto zaproponowal zakaz prowokowania? akurat z wyzywaniem nie chodzilo mi o cb
avatar
Regulaminu nie wymyślają helperzy to po pierwsze i jestem przekonany, że ten obecny jest milion razy lepszy od poprzedniego. Co do sprawdzenia moich priv jestem otwarty niech ktoś kto tylko chce i kogo wyzywałem na priv jako helper czy też gracz niech poda datę i godzinę i proszę sobie sprawdzać. Nie ma problemu Uśmiech
avatar
i nie stracilem tylko sam zrezygnowalem ze wzgledu na takie absurdalne zmiany w regulaminie
avatar
nie, skoro helperzy wymyslaja takie absurdalne pkty w regulaminie to niech tez sie zaczna do nich stosowac, posiadanie rangi z niczego ich nie zwalnia
avatar
Jak dla mnie, to wyglada na sytuacje "stracilem range, to sie musze jakos zemscic" Uśmiech
avatar
i nie chodzilo mi o sprawdzanie pw a robienie screenow ekranu ludziom - bo ten klient ma taka mozliwosc Uśmiech
avatar
nie ja wymyslilem zakazy wyzywania na pw, a jesli helperzy wyzywaja na pw i czuja sie bezkarni to cos jest nie halo chyba Uśmiech
avatar
I teraz jak juz jest bez rangi, to sprawdzajcie ich pw, ale jak jeszcze pare dni temu był helperem, to takie cos nie do pomyslenia XD
avatar
Posprawdzajmy nagrania u wszystkich poza wiecznie swietym kanopusem xD Czlowiek, który sie trzyma regulaminu kiedy tylko mu pasuje, a jak przychodzi co do czego to sam ma w niego wywalone
avatar
screen to zaden dowod, bo mozna go podrobic w kilka min co zreszta juz ci kiedys udowodnilem. posprawdzaj nagrania helperow co robia na pw, bo co to ma byc ze helperek moze zobie bezkarnie wyzywac a jak ktos go zwyzywa to od razu mute Duży uśmiech
avatar
@Kanopus skoro Helperze wyzywają przedstawcie mi lub Egiemu dowody wtedy my ich ukaramy.
avatar
Przypominam że już dzisiaj o 19:00 event "kostka" serdecznie zapraszam Uśmiech