Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
problemy z pamiecia uszatku?
avatar
przeciez mialem kiedys bana xD
avatar
no szkoda, że Ciebie nie pilnowali jak bociłeś bo bys juz dawno wyleciał uszatku
avatar
ja tu nie gralem by miec szacunek xDDDD gralem dla siebie a nie dla innych, a ty jedyne co potrafisz robic to podlizywac sie sie innym (dziewczynom w szczegolnosci) pantoflasz xD
avatar
ja? szacunek, którego Ty ani Rakkeri nigdy nie liźniecie nawet bo jedyne co potraficie to krytykować innych i dbać tylko o własne dupsko
avatar
umiejetnosc w pilnowaniu eliany by jej ryba do stawu nie wciagnela xd
avatar
cos tam osiagnalem a ty co osiagnales?
avatar
no nie ma mnie tu bo nie ma juz co robic XDDD w tibie tez juz nie gram, mam lepsze gry
avatar
możesz sobie wbić fishing na bocie i udawać, ze coś tu osiągnąłeś
avatar
prawda jest taka, ze Ciebie już nie ma a ludzie tęsknią za tymi eventami nie Tobą w tibi tez Cię już olali i sobie dalej wmawiaj jaki jesteś super i kolega Rakkeri też niech żyje w swoim świcie
avatar
no sam zrezygnowalem i sam dobrze o tym wiesz, ale boisz sie pogodzic z prawda xD te eventy byly takie super jak nagrody w dice evencie by ciapciaki (butelki z lawa)
avatar
nie nadajecie się oboje i zawsze to będę powtarzał z czystym sumieniem Uśmiech
avatar
jedyny śmieszny event na jaki tu czekałem to obiecana kostka przez ćwierć-gracza Rakkeri i do dzisiaj jej nie ma hmm? A Ciebie uszatku gonią wszędzie z tibi i tu tak samo bo jesteś nieudacznikiem i tyle nic nie potrafisz zrobić i to była tylko kwestia czasu aż Cię też tu pogonią i sobie wmawiaj zawsze, że to Ty zrezygnowałeś
avatar
sam zrezygnowalem, bo nie mialem zamiaru sie bawic w taka dziecinade co promowales na fb - i jak widac przyniosla ona co przyniosla
avatar
Przesadziłem do tego też się nie nadajecie Oczko
avatar
@Kanopus tak jak Twoje stanowisko helpera... ale na tych eventach chociaż kilkunastu ludzi się dobrze bawiło a Ty dalej jesteś takim samym nieudacznikiem jak Rakkeri i tylko do pisania się nadajecie Uśmiech
avatar
raczej slabych, bo one z gory byly skazane na porazke co zreszta bylo widac w evencie "Upadek i przeszłość PxG oczami trenera"
avatar
śmiesznych eventów?
avatar
Nawet Rakkeri rzadziej wbija, nie ma za kim biegać po Saffron. Smutny
avatar
I tych takich smiesznych eventow ciapciakow tez nie widac Smutny