Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No dobrze, wszyscy wiemy, ze ty robiles o wiele lepsze eventy, zeby teraz cos komentowac. a wlasnie po to tego typu rzeczy byly podlaczone pod eventy fabularne, bo jednym z zadan bylo zdobywanie konkretnych itemow jak np esencja ognia, ale ze twój mały móżdżek nigdy by o tym nie pomyslal, to juz nie nasza wina
avatar
slabe eventy bo slabe nagrody typu esencje ognia czy butelki z lawa xD
avatar
problem w tym ze tu nie ma juz w czym przeszkadzac XD
avatar
nie pomagasz, to nie przeszkadzaj Uśmiech
avatar
Odnosilem sie do tych jak to nazwales "slabych eventow", bo nie rozumiem z jakiego powodu tak je oceniasz,ale musi cie dupa bolec jednak, ze ktos sie stara aby dac ludziom zabawy w tej grze zamiast ciaglego narzekania tak jak to masz w zwyczaju
avatar
zakaz prowokacji, no tak, ozywiajaca swiezosc niczym poranna bryza, az chce sie grac
avatar
Od brak updatów nie da się odpocząć, brak updatów to odpoczynek, w tym przypadku niestety, bo trwa za długo.
avatar
Tym bardziej krytykujesz czyjesz dzialania, ktore mialy na celu poprawic sytuacje serwera i wprowadzic troche swiezosci aby gracze odpoczeli od tego monotonnego expienia i braku updatów
avatar
Sam byles w tej ekipie i tez nie zrobiles nic, ale najlatwiej jest teraz umywac rączki
avatar
a nieudacznikiem to aktualnie jest osa - taki typowy hejter co boi sie sam pokazac a krytykuje czyjs wyglad xD ksiazkowy przypadek takiego pustaka
avatar
wolalem nie robic nic niz robic cos na sile na odwal sie
avatar
zrezygnowalem bo aktualna ekipa mi nie odpowiadala i jak widac nic ona nie zrobila dalej w kierunku rozwoju serwera
avatar
I w sumie też bym wolał chyba pisać, ze sam zrezygnowalem z posady a nie, ze kazdy mi cisnal i mowil, ze jestem nieudacznikiem co sie nie nadaje do tej roli Uśmiech
avatar
Oczywiście, że łatwiej jest krytykowac niz samemu coś zrobić. Nie wymagaj osa duzo od osoby co helpera miała tylko z nazwy, bo nawet to była dla niego za trudna rola, wolał expic, czy dropic kamyczki na legendach a o tym, ze okienko "pomoc" olewał to moze lepiej nie wspominac xD "Helper" za dyche, co potrafi tylko skrytykowac a sam sie do niczego nie nadaje xD
avatar
no to dobranoc
avatar
juz wyrwana wiec izi
avatar
tylko uważaj na uszy żebyś futryny nie wyrwał
avatar
no uciekaj
avatar
elo xD
avatar
jak sam nigdy żadnego nie zrobiłeś