Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ja nie rozumiem droga administracjo po co na sile trzymacie tego helpera. ma tak wiele negatywnych opini, prowokuje i miesza sie w klotnie, ludzie skarza sie ze nie wypelnia obowiazkow
avatar
mam nadzieję że głowy polecą za takie oczernianie
avatar
Duży uśmiech
avatar
o przekupywaniu wypowiada sie ten, co prosil graczy o reputki na forum XD
avatar
bo za 1 razem jak napisal ogloszenie to zlekcewazyl sobie administracje i smial sie im w oczy
avatar
pewnie przekupywal graczy by glosowali na niego jak startowal na helpera
avatar
Nie wiadomo ilu jeszcze graczy gralo na jego koncie i mu 600 pomoglo wbic
avatar
ale jesli juz jakims cudem zostana ukarani, to mam nadzieje, ze tym razem chociaz wojtus zachowa resztki godnosci i nie bedzie lizal tyłka nightowi jak ostatnim razem, bo juz tyle sie tam gówna w tej jego buzi nazbieralo, ze smierdzi kiedy co chwile buzie otwiera
avatar
Smieszne jest to ich marne prowokowanie i oczerniane a jeszcze smieszniejsz jest to, ze pewnie nie poniosa za to zadnych konswekwencji
avatar
Piszę teraz oficjalnie jeżeli Cześka wchodziła na jakiekolwiek moje konto chcę dostać delete a jeżeli nie to proszę o delete dla Rakkeri i Kanopusa za oszukiwanie graczy, administracji i oczernianie mnie...
avatar
kolejny raz dowodzi to temu ze ma wiele za uszami i nie nadaje sie na to stanowisko
avatar
niby helper a nie przestrzega regulaminu i ciagle go lamie
avatar
Tez mi sie tak wlasnie wydawalo ze czeska z osadnikiem dziela konto, a tu juz wszystko jasne. mam nadzieje ze za swoj czyn zostana ukarani
avatar
Rakkeri tak samo śmiejecie się z eventów a jak ich nie ma to jako jedyni beczycie bo nic nie możecie za darmo dostać. I szkoda, że w czasach twojego bocenia kanopus w fishingu nie byłem helperem bo byś już dawno wyleciał ale z tym ci się upiekło
avatar
A to że sobie ufamy w ciapciakach i mamy dostęp do własnych domków to coś czego nigdy nie doświadczysz bo jesteś fałszywy i chciałeś i chcesz dalej tu robić wszystko pod siebie nie myśląc o innych
avatar
mieliście już swoje szanse to chowaliście się po jaskiniach
avatar
I nie uda się ani tobie ani rakkeri nastawić graczy przeciwko mnie swoimi kłamstwami i prowokowaniem
avatar
jak tam Twoje pomaganie dla nowych graczy? Widzisz na tibi Ci nie pykło tu też nie. Nie wiesz już nawet jak zaczepić ale ja się na Tobie poznałem już dawno. Mam nadzieję, że Egi albo junior napiszą, że Czeska nigdy nie logowała się na moje konta ani nie mamy jakiegoś wspólnego do domków i Ci wtedy uszy oklapną
avatar
chyba ze leczysz tym swoje kompleksy zwiazane z wygladem
avatar
jak chcesz komentowac czyjs wyglad to najpierw pokaz swoja morde bo to takie typowe zachowanie dzieciaka z podstawowki co ryja nie pokaze a wypisuje na kogos xD